Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 3 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Reboot: Blue Speed of Sound #1 Wołanie Ziemi
Post: 18 kwie 2019, 22:04 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Publikowane uprzednio na forum opowiadanie wraca w nowej formie!
Dla tych, co nie widzieli, co są ciekawi lub nie mają co robić - informację wrzucam też tu!Blue Speed of Sound #1 Wołanie Ziemi
Obrazek

Lecz o czym jest?
O przyjaźni, superbohaterach, drobnych miłosnych perypetiach, jakie wypada w młodzieżowej pozycji zawrzeć. Wszystko utrzymane w polskich realiach.

I co w tym takiego wyjątkowego?
W tym? Jak mi się zdaje - miła przygoda, dopisujący humor i dużo nadchodzącej wielkimi krokami akcji! Do tego w prologu jest zawarty legendarny mem związany z robotyzerem! Na dodatek mamy Prima Aprilisowy bonus! Oprócz tego nasz kochany Imperator zajmuję Obwód Kaliningradzki, czy może być coś fajniejszego?

Co będę z tego mieć?
Absolutnie nic poza chwilami spędzonymi na dobrej zabawie wśród różnorodnych bohaterów. Poznasz i realia prosto z pałacu Eggmana i opuszczonego bunkra znanego też jako Baza w lesie. A im dalej w ten las, tym niebezpieczniej!

Co jest w reboocie, czego nie ma w starej wersji?
Już mówię! Poukładana fabuła, mniej zapychaczy akcji, nowe postacie i nieco bardziej ogarnięte antropomorfy i najbardziej rozwinięta technologicznie firma wąsatego Eggmana. Zapisz się, może też dostaniesz list na praktyki!

To nie przekonuje? Jeśli tak, to muszę wytoczyć ciężkie działa...Sonic rozwozi pizzę! :D

_________________
Życie samo do ciebie nie przyjdzie. To ty musisz przyjść do niego. I zapamiętaj sobie: duch marnieje, gdy człowiek odrzuca swoje pasje.Marzyciel, Laini Taylor

Kolesie na motocyklach zawsze wyglądają dobrze, dopóki nie zdejmą kasków.
Alex


Offline
 Tytuł: Re: Reboot: Blue Speed of Sound #1 Wołanie Ziemi
Post: 19 kwie 2019, 0:21 
Awatar użytkownika
Moderator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
E.D.E.K. już nie może doczekać się ocenienia tego jak bardzo zmienił się Eggman i czy dorówna genialnemu oryginałowi! Tak poza tym... pizza?!phpBB [media]

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Offline
 Tytuł: Re: Reboot: Blue Speed of Sound #1 Wołanie Ziemi
Post: 19 kwie 2019, 13:39 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Ja chcę list na praktyki xDDD

_________________
Do u have some hava? What is hava? Hava nice day!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 3 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>