Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 2 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Reorganizacja
Post: 18 kwie 2019, 20:22 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Obrazek

Twórca: Issac_draweman
Link: https://twitter.com/Isaac_drawerman


Na forum tego nie ogłaszałem, ale na czacie wspominałem, że dzisiaj o 20:00 robię zebranie. Wyszło, że sami z Mació pare spraw obgadaliśmy i mam zamiar je wam dokładnie przedstawić.

Zapewne widzicie, że na forum ostatnio przez dłuższy czas cicho jest, ogólnie prawdę mówiąc to nowość nie jest, lecz chciałbym by przynajmniej trochę się w tej kwestii zmieniło. Pare spraw chciałbym zmienić i w pewnych miejscach określić zasady, których trzeba będzie przestrzegać. Pierwszą rzeczą jaką chciałbym dla was powiedzieć to jest kwestia newsów. Z newsami to u nas jest dosyć ubogo i tutaj definitywnie muszę tą część forum ożywić i przekonstruować. W dziale newsy zostanie napisany krótka instrukcja, która będzie mówiła jak każdy news ma wyglądać. Na wstępie powiem, że bez początkowego obrazka przed tekstem newsa nie wpuszczam ani w dziale "newsy", ani w dziale "newsy pisane przez dla użytkowników". Nie zrozumcie mnie źle, ale ta decyzja jest podjęta dlatego by nasze forum coś reprezentowało i było widać, że jakieś małe starania są tutaj, chciałbym także newsy widzieć w lepszym stanie, ponieważ będę ich sporą cześć publikował od teraz na facebooku. Niektóre newsy to są publikowane w opłakanym stanie i czas to zmienić.

Następną kwestią też w sprawie newsów jest grupa łapiąca te newsy. Od dzisiaj co sobotę będzie akcja szukania i pisania newsów na forum, te newsy będą też publikowane na facebooku. Nie zdziwcie się, ale ja będę przez najbliższy czas mocno szukał osób do zajęcia się tym, sam będę brał w tym udział. Będzie grupa osób znajdująca newsy, będą przesyłać do danego miejsca linki do tych artykułów, a druga grupa będzie te newsy publikowała na forum. Rozmawiałem z przedstawicielem Sonic Wiki i jest zgoda na dzielenie się newsami co sprawi, że i dla szukających i dla piszących będzie łatwiej. Żeby forum funkcjonowało to trzeba dział newsy ożywić, ponieważ sądzę, że wtedy większa część użytkowników będzie na naszym forum aktywniejsza.

Jedziemy dalej, następną informacją, którą mam dla was do przekazania to jest wpisywanie działań stron zaprzyjaźnionych z nami związanymi z naszym uniwersum (Sonic Wiki) oraz wpisywanie działań na naszym forum do działu newsy. Czyli jeżeli organizowana jest jakaś akcja, jakaś zabawa, jakiś projekt, są jakieś ważne zmiany na zaprzyjaźnionej stronie, jest jakaś ważna zmiana w danym projekcie, który wymaga szerszego upublicznienia. Wszystko będzie pisane w dziale newsy po to aby te projekty były widoczne i bardziej nagłośnione. Na naszym forum wiele pomysłów czy projektów były publikowane na forum lecz cała premiera jakoś rozeszła się po stronie i nie była zbytnio widoczna czy wyróżniona. Bardzo proszę aby wszystkie osoby, które mają jakiś projekt aktualny, zabawę czy jakąkolwiek akcję by się do mnie zgłosiły, ponieważ trzeba powiedzmy reklamę zrobić i do działu newsy wpisać. Ta kwestia też chcę by była uregulowana.

Następną sprawą jest uporządkowanie stanowisk. Przejrzę czy każdy z użytkowników coś tam zagląda na forum, ci co powiedzmy już z dobre pare miesięcy na forum nie zaglądali, a stanowisko na forum mają to je stracą. Nie wiem czy też zmiany kadry szczególnie w dziale newsy nie zrobię. Tą sprawą w weekend postaram się zająć.


Te decyzje są także podjęte, z tego względu, że ciągle coś tam staram się pracować nad projektem BB Center i gabaryty tego projektu wymagają jakiejś organizacji i utrzymania tego. Jeżeli całą mechanikę prac uda się ułożyć na tym forum to już na nowym będzie to wszystko działało jak trzeba.

Proszę także, aby osoby chętne do łapania newsów czy ich pisania zgłosiły się do mnie. Potrzebne są osoby do ogarnięcia tego. Jeżeli nikt się nie zgłosi to sam będę szukał, pytał i namawiał.

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Reorganizacja
Post: 11 maja 2019, 17:59 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Dobra, lekkie porządki zrobiłem ze stanowiskami moderatorów oraz opiekunów forum. W związku z tym, że aktywność co po niektórych na forum była mała i nie zaglądają już tutaj przez dłuższy czas to usunąłem pare osób ze stanowisk. Listy nie będę podawał bo nie widzę w tym takiej potrzeby.

W sprawie newsów to wszyscy utracili uprawnienia do pisania newsów w dziale "Newsy". Dział "Newsy dla użytkowników" oczywiście jest otwarty dla wszystkich. Od teraz jak ktoś chce pisac newsy w głównym dziale to musi starać się jeden news co sobotę wstawiać. Oczywiście nie zawsze każdy z nas ma czas więc dlatego podkreślam, żeby się starał. Ten kto chętny do tego stanowiska to przyjmuję.

_________________
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 2 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>