Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Szukaj:

Zastosować ten system tematów, czy trzymać się jednego?
Czas głosowania minął 13 lut 2019, 18:50
Tak 100%  100%  [ 3 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 3
Autor Wiadomość
Online
 Tytuł: Re: Sonic IDW - rok 2019
Post: 23 maja 2019, 12:48 
Awatar użytkownika
Moderator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Spoiler:

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Online
 Tytuł: Re: Sonic IDW - rok 2019
Post: 23 maja 2019, 15:10 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Cytuj:
- Nie zwróciłem na to chyba wcześniej uwagi ale "Resistance" zostało teraz przemianowane na "Restoration". Choć jest to spoko nazwa i ma ona sens to i tak mam skojarzenia ze Star Wars gdzie "Rebelia" staje się "Ruchem Oporu" xd


Naprawdę ominąłeś ten fakt? Przecież "Resistance" jest "Restoration" już od 13 numeru...


Online
 Tytuł: Re: Sonic IDW - rok 2019
Post: 23 maja 2019, 16:24 
Awatar użytkownika
Moderator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Tzn pewnie zwróciłem ale zapomniałem xd

_________________
Obrazek

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!


Online
 Tytuł: Re: Sonic IDW - rok 2019
Post: 24 lip 2019, 17:30 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Oto on. Przeniesiony na dzisiaj numer 18.
Obrazek

Spoiler:


A tymczasem, 24 lipca. [jeśli nic się znowu nie zmieni...]
Obrazek

"Kryzys w mieście, część 1"! Rządy terroru Eggmana trwają! Sonic pędzi pomóc Team Dark w ewakuacji cywilów z dużego miasta, ale jego własna infekcja staje się coraz gorsza! Pomimo przewagi liczebnej, jak długo Sonic będzie w stanie uciekać od nieuniknionego? I kto jeszcze stanie się ofiarą? Ważny moment sagi metalowego wirusa! Jeden z najmocniejszych sojuszników Sonica stanie się ofiarą choroby, ale który?


-- 24 lip 2019, 17:30 --

24 lipca i oto dziewiętnastka!
Obrazek

Spoiler:


Tymczasem, numer 20 już 14 sierpnia...
Obrazek

"Kryzys w mieście, część druga"! Kiedy potężny sojusznik ulega Metalowemu Wirusowi, Omega i Sonic stają sami naprzeciw zainfekowanemu miastu. A nawet jeśli uda im się ocalić resztę cywili, czy będą oni bezpieczni przed Soniciem?

Konkluzja "Kryzysu w mieście", ale nie sagi Metalowego Wirusa!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>