Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Re: Pytanie tygodnia
Post: 25 maja 2019, 20:14 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Moje pytanie brzmi:
" Co zrobisz, kiedy podbijesz wszystko, co będzie do podbicia, opanujesz każdą sztukę i osiągniesz każdy obrany przez ciebie? Będziesz chciał zacząć wszystko od nowa czy nasz zaskoczysz Eggman?"

_________________
„Ta pasja pcha mnie do przodu.”-Jhin


Offline
 Tytuł: Re: Pytanie tygodnia
Post: 25 maja 2019, 20:41 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Ostatnio w Marvelu miałem styczność o tym jak funkcjonuje postać także mająca moc dużej szybkości.

Zapytałbym Sonica: "Jak to jest być najszybszą istotą? Jak ty właściwie odczuwasz tą prędkość?"


Offline
 Tytuł: Re: Pytanie tygodnia
Post: 27 maja 2019, 12:52 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Tailsa spytałabym, czy w końcu z tego nasionka wyrosła nowa Cosmo xD
Rouge spytałabym, czy nie znudził jej się po tylu latach ten typ makijażu jaki nosi.
na razie tyle przyszło mi do głowy.

_________________
besoin de rêver pour exister


Offline
 Tytuł: Re: Pytanie tygodnia
Post: 27 maja 2019, 16:36 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Nie, jeszcze nie wyrosła. Masz już m.zuo odpowiedź. :ok2:

Hmmm, ja bym się spytał o relacje Sonica z Tailsem. Ich obu bym o to się spytał. Zawsze mnie interesowało jak oni ze sobą żyją w przyjaźni i jak sobie radzą z trudnościami.

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Pytanie tygodnia
Post: 29 maja 2019, 19:23 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Jestem całkiem niezły w roli dziennikarza. Mógłbym zapytać szanownego Pana Infinite dlaczego jego głównym motywem działania w Forces było pomszczenie jego upadłego oddziału (Episode Shadow), skoro ostatecznie ogłosił się formą życia tak potężną, że oszczędzał wszystko i wszystkich wokół, ponieważ "byli oni zbyt słabi, żeby stawić czoła przeciwko niemu" (Sonic i Avatar dla przykładu).

A skoro był taki potężny, to czemu nie mógł od razu ubić Eggmana i ogłosić się samozwańczym Bogiem?

_________________
    
Ejże! Planeta została w dole!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>