Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 4 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Sonic ma już 28 lat - Wszystkiego Najlepszego brachu
Post: 23 cze 2019, 9:26 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Obrazek

Źródło: https://www.deviantart.com/sarkenthehedgehog/

Nie zawsze jakoś udaje mi się zgrać w czasie i przynajmniej urodzinowego posta napisać dla naszego Niebieskiego Jeża. Na 28 lecie się udało, nie wiem czemu ale jakoś czekałem na te urodziny, może też dlatego, że ostatnio dużo czasu spędziłem siedząc w innych uniwersach. Nie mniej jednak znów mam ten hype na Sonica i jego paczkę i zwiększyłem swoją obecność na forum. Ten dzień jest też dla mnie niezwykły, dlatego że to są ostatnie urodziny Sonica obchodzone na tym forum. W te wakacje postaram się jak najmocniej, żeby Projekt BBC został już w 80%, a może nawet i w pełni zrealizowany. Bardzo dużo się zmieni tutaj, mam nadzieję że na lepsze. W tym tygodniu kończę semestr na studiach i od razu biorę się do roboty na pełnych obrotach, więc oczekujcie na wielki czerwony licznik, który definitywnie skończy z tym co teraz widzimy.

Nie tylko ja świętuję urodziny mojej drugiej najbardziej ulubionej fikcyjnej postaci, pewnie i część z was też świętuje, w internecie fani za granicą szaleją jak co roku składając nieskończoną liczbę życzeń dla niebieskiego sprintera, niektórzy powiedzą, że to dziwne, przecież to jest fikcyjna postać, ale dla mnie jest to następnym powodem by spotkać się z ludźmi z całego świata, pogadać, pośmiać się, po prostu cieszyć się dniem. Na Tails Channel, ale jak fani mi pokazali nie tylko tam został opublikowany remiks specjalnie zrobiony na te 28 lecie. Premiera jego właśnie pare minut temu się skończyła i zapis możecie zobaczyć powyżej.

Cóż, dla mnie jest to niezwykła chwila głównie dlatego, że minęło już aż 28 lat. To nie jest mało, niektórzy mówią, że Sonic upada, że wszystko się wali, że fandom się rozpada, ale jak ja patrzę to fandom ma się bardzo dobrze, Sonic też nie najgorzej i życzę z całego serca, żeby nasz Niebieski Jeż dobił drugie razy tyle. Wspaniałym odczuciem by dla mnie było to, że przez większość mojego życia pewna rzecz się nie zmienia i nie mija jaką jest obecność Sonica i jego paczki. Nie wiem jak dla was, ale te wszystkie lata co spędziłem w tym fandomie, w tym uniwersum dla mnie wiele znaczą, dużo wspomnień mam, dużo się nauczyłem, dużo czasu swojego poświęciłem. Te wspomnienia zostaną już na zawsze nie tylko u mnie, ale i także u was. Wszystkiego Najlepszego ty niebieski brachu, mam nadzieję, że dalej będziesz dla nas dzień umilał, rozpalał wyobraźnię wielkiej liczbie fanów i wciąż swoim pozytywnym nastawieniem do wszystkiego pokazywał, że jakoś to będzie, że wszystko jakoś się w życiu ułoży, bo jakoś układać się musi.

Wam także chciałbym powiedzieć, że pozytywizm jest jedną z cech charakteru naszego jubilata. Nie martwcie się zza mocno, każda sprawa w życiu jakoś się ułoży, zawsze na jakieś trudności napotkamy, ale jak będziecie tak pozytywnie jak Sonic do życia podchodzić to zobaczycie, że jesteście bardziej szczęśliwymi ludźmi niż wtedy kiedy się przejmowaliście różnymi sprawami. Każdy z nas biegnie dalej przed siebie, jedni szybciej, drudzy wolniej, jeden się potknie i wstanie, a drugi przeskoczy i biegnie dalej. Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy i pokazuje jak cały fandom, ludzie, bo to oni fandom tworzą są też wyjątkowi. Jestem dumny z tego, że mogę te urodziny na swój sposób obchodzić i jestem dumny z tego, że mam wielką grupę fanów i Polskich i za granicą, z którymi mogę tą radość dzielić. Tails OUT.

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Sonic ma już 28 lat - Wszystkiego Najlepszego brachu
Post: 23 cze 2019, 16:30 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Zdrówka, szczęścia, pomyślności. Dużo wynalazków do starości. I dominacji nad galaktyką. Życzę doktorowi Eggmanow.

_________________
„Ta pasja pcha mnie do przodu.”-Jhin


Offline
 Tytuł: Re: Sonic ma już 28 lat - Wszystkiego Najlepszego brachu
Post: 23 cze 2019, 17:51 
Awatar użytkownika
Opiekun

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Żeby Sonica sprzedali, a Sega znalazła święty spokój za pomocą Yakuzy, która technicznie jest prawdziwym Shenmue 3. Nie żartuję! :los:

_________________
    
Groovy!


Offline
 Tytuł: Re: Sonic ma już 28 lat - Wszystkiego Najlepszego brachu
Post: 04 lip 2019, 14:17 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Ja także życzę Sonicowi wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że kolejne gry o jego przygodach będą tak udane, jak Sonic Mania, którą to uważam za najlepszą odsłonę serii.

_________________
---Metallix, koniec posta.---
Obrazek
Chwała Imperium! CHWAŁA IMPERIUM!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 4 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>