Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

• Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

[ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Szukaj:
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zone tygodnia
Awatar użytkownika
Opiekun

Dane użytkownika: Dane użytkownika
Ikoniczna zona dla całej serii. I w sumie tyle. Ta krata i zieleń zawsze będzie kojarzyć się z Soniciem, good job Sega.

Awatar użytkownika
Moderator

Dobra, Zona miała lekkie opóźnienie no i teraz żeby wam to wynagrodzić... dowalę zoną która nikogo nie interesuje!

Music Plant

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No cóż, może pochodzi z gry, której większość nawet nie jest świadoma istnienia, ale jest bardzo fajna! Chociaż nieco może inspirowana Raymanem to jednak coś mi się bardzo podoba w tym ze jest to zmiana od standardowego karnawału :D Seria Advance ogólnie starała raczej unikatowo robić takie zony albo dowalają zabawki, albo właśnie instrumenty :)

Już my wam damy popalić!
Imperium Eggmana zawsze na fali!

Awatar użytkownika
Administrator

No jeżeli większość z was na forum zebranych w Sonic Advance nie grało, nie ważne czy miał gameboya czy nie, ja nie miałem i na laptopie grałem, oraz na smartfonie to mi was szkoda dosłownie. Cała seria Advance na GBA jest świetna, muzyka wpada w ucho, lokacje są kolorowe i ciekawe, ja miałem tyle radochy w tą serię grająć, że aż muszę chyba wam live z tej gry zrobić jak większość z was o niej nawet nie słyszała. Może się mylę.

Wracając do Music Plant, ten zone jest ciekawie skonstruowany. Pamiętam, że muzyczka też była bardzo fajna, można w niej wchodzić w interakcje z instrumentami, nie wpływa to na muzykę w grze, która gra, ale dzięki temu jest ciekawiej. Jakoś szczególnego miejsca Music Plant u mnie nie zajmuje bo mogę jednie powiedzieć, że lokacja jest fajna, ale z pewnością gra jest warta zagrania by tą i inne zony zobaczyć.

Awatar użytkownika
Opiekun

Ble... Secret Base Zone jest dużo lepsze!

Muzyka też jest lepsza!
phpBB [media]

    
Groovy!

Awatar użytkownika
Moderator

A Zoną Tygodnia zostaje...

DEATH EGG!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wymarzona baza doktora Eggmana, która zawsze wraca! Dosyć mroczna, pokrętna i szalona idelnie pasuje do mroczniejszej strony Eggmana :D

Już my wam damy popalić!

Awatar użytkownika
Opiekun

Death Egg? To tylko takie uproszczone Metropolis Zone. Chociaż wygląda on bardziej oryginalniej (czyt. ciekawiej) od wcześniej wspomnianego zone. Wielka kula z wąsami krążąca nad innymi planetami wygląda jakoś uroczo.

    
Groovy!

Awatar użytkownika
Administrator

Ja to mam mieszane uczucia co do tej lokacji. Różnie ona była odwzorowywana, z jednej strony jest ona pokręcona, nawet czasami denerwująca, maszynerii co nie miara lecz w STH 4 na przykład lub w Sonic All Stars Racing Transformed Death Egg Zone był fajnie pokazany, dlatego sam nie wiem czy dobrze o tym miejscu myśleć czy nie.

PS. A ta kula z wąsami mogłaby wyglądać trochę bardziej kreatywnie :śmiech_jajcarza:

Awatar użytkownika
Moderator

Knuck! Knuck! It's Knuckles!

Kolejna Zona, tym razem wracamy do przepięknego jak zawsze Unleashed i do lokacji o nazwie:

Apotos!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cudowne miasteczko wzorowane na greckich klimatach, które oferuje masę widoczków podczas gdy przebijamy się przez nie boostem. Pewnie jak nie w Spagonii to tu chciałbym mieszkać :D

A co wy o niej sądzicie?

Już my wam damy popalić!

Awatar użytkownika
Opiekun

Oho, coś dla mnie, gracza Unleashed!

Apotos to miasto zdecydowanie mające urok. Praktycznie brak wieżowców, małe domy, jasność budowli... Buduje to trochę klimat takiego rozrośniętego miasteczka. Nawet burmistrz to jakiś starszy pan z kościoła.
Na pewno jedno z miejsc, które chciałbym odwiedzić... Chyba kiedyś trzeba polecieć do Grecji.

Awatar użytkownika
Administrator

W Unleashed nie grałem jeszcze, ale ja tą lokację znam bo grałem w Unleashed Project na Sonic Generations i zgodzę się z Davirem, ta lokacja ma swój urok, nie ma tego przepychu tylko prostota i piękne krajobrazy.Aphotos przypomina mi się także z Chipem, który tam lody jadł. Ach, chyba sobie w przyszłości specjalnie kupię Xboxa 360, żeby w Sonic Unleashed pograć bo na PS3 o wiele gorsza jakość jest jeżeli chodzi o grafikę.

Awatar użytkownika
Moderator

No to teraz czas na lubianą zonę z nielubianej gry :D

Kingdom Valley

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Taki tam fajny zameczek. Chyba jedyna strefa z 06, która miała nieco więcej surrealistyczności co zdecydowanie działa jej na dobrze :D

Już my wam damy popalić!

Awatar użytkownika
Administrator

Na początku jak zobaczyłem tą lokację to myślałem, że ona jest z Sonic and the Black Knight. Nie spodziewałbym się, że to jest z Sonic 06.

Awatar użytkownika
Moderator

A następną Zoną jest...

Central City!

A raczej City Escape bo Central City to zbyt ogólnie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cudowne miasto bazowane na San Francisko jest chyba jednym z moich ulubionych poziomów. Być może wizualnie nie ma aż takich cudów (to znaczy w porównaniu z innymi poziomami) ale muzyka, klimat, level design i takie pamiętne chwile jak deska do zjeżdżania czy ciężarówka GUN sprawiają że po prostu kocham tą zone! <3 Każdy odpalenie przeze mnie SA2 zazwyczaj zaczyna się od zagrania w nią :D

A co wy o niej myslicie? :)

Już my wam damy popalić!

Awatar użytkownika
Opiekun

Tutaj biorę pod uwagę Generations.

Przyznaję, że podoba mi się ta zona pomimo normalności. Jest to po prostu duże miasto z zwykłymi domami, ulicami i tylko odrobiną surrealnie zbudowanych miejsc specjalnie dla poziomu.
No i legendarna ciężarówka, którą w Generations dozbrojono w trzy piły!

Awatar użytkownika
Administrator

Central City, prawdę mówiąc pamiętam ją tylko jako City Escape, ale ten zone jest dla mnie jednym z najlepszych jak i nie najlepszy. Muzyka w większości robi swoje, to na pewno, ale też dużo smaczku dodaje ta deska, która jest cudowna. Strasznie żałuję, że tak krótko można na niej sobie pojeździć, takie fajne tricki można nią robić, Sonic i ta deska tak do siebie pasują, że mogliby cały zone na tej desce zrobić. Ciężarówka GUN też daje na sam koniec adrenaliny, ale szybko się nudzi i to bardzo, a to głównie dlatego, że nie ma wkładu gracza w tą akcję. Trzymasz przycisk do przodu z boostem i tyle, nie trzeba niczego unikać ani nic, Sonic sam dobiegnie do celu, to jest nawet trochę nudne, mogli bardziej kreatywnie to zrobić. Ogólnie ten level krajobrazami nie szokuje, ale akcja i muzyka sprawia, że chyba większość z nas tutaj zebranych bardzo dobrze wspomina tą lokację.

Szukaj:
 [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

więcej linków