Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 1 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Regulamin forum
Post: 20 kwie 2018, 21:37 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Regulamin

1. Nie wolno umieszczać treści obraźliwej, poniżającej, dokuczliwej, zawierającej słowa nie kulturalne, powyżej 18 roku życia i niezgodnej z prawem.

2. Administrator lub wyznaczony przez niego moderator strony ma prawo do usunięcia postu, wątku i innych treści napisanych przez użytkownika wtedy gdy temat został rozwiązany lub odbiega od początkowych założeń.

3. Nie wolno umieszczać linków stron, które udostępniają nielegalne pliki. Jeżeli nie jesteś pewien czy link, który chcesz udostępnić jest zgodny z tym punktem w regulaminie proszę o kontakt chętnie pomogę.


4. W przypadku rezygnacji korzystania z naszej strony internetowej użytkownik ma prawo wysłać prośbę o dezaktywowanie konta. Ogólnie rzecz biorąc nie ma możliwości usuwania konta z naszego serwisu lecz dla mocno opornych osób po dogadaniu się z administratorem witryny może taka możliwość byłaby rozpatrzona.

5. Podczas gdy dany użytkownik będzie usuwał posty z forum niszcząc przy tym szyk i spójność tematów na stronie internetowej i będzie ten czyn robił wielokrotnie to administrator forum ma prawo bezpowrotnie dezaktywować dane konto i w wypadku poniesionych strat baza danych forum będzie cofnięta o jeden lub kilka dni.

6. Zabrania się na forum wstawiania tematów ze spoilerami bez uprzedzenia (należy wstawić informację o spoilerach w tytule).

7. Obowiązkiem każdego użytkownika jest pisać czytelnie zachowując przy tym poprawność ortograficzną (poprawności językowej w pełni wymagać nie będę, ponieważ sam nie jestem aż taki zdolny by taki warunek spełniać). Dotyczy to także zakładanych nowych tematów. Precyzując ten punkt wszelkie posty czy nowe tematy, które są zakładane na forum mają wyglądać dobrze z tego względu by nie wnosić nieładu i nie niszczyć wizerunku naszej witryny. Nie oczekuję od was profesjonalizmu, ale nie będę akceptował postów czy tematów pisanych kompletnie na kolanie. Post łamiący ten punkt regulaminu może zostać usunięty przez administrację, moderację lub opiekuna działu z odwołaniem się do tego punktu regulaminu.

8. Obowiązkiem każdego użytkownika jest w miarę możliwości wstawienie linka lub nick autora pracy artystycznej, która jest publikowana na forum. Nie zawsze łatwo jest znaleźć autora danej pracy lecz jednak jesteśmy fanami i powinniśmy wspierać twórców tych wspaniałych grafik, które nam się podobają i chcemy się nimi podzielić.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 1 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>