Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Czy wiesz, że wizerunek Sonica pojawił się po raz pierwszy w grze "Rad Mobile"? Wydana ona została w styczniu 1991 roku, czyli daleko przed premierą oryginalnej gry z jeżem.
  • Wyścigowy spin-off serii: "Team Sonic Racing", trafi na sklepowe półki w drugim kwartale 2019 roku. Wyprodukowany zostanie przez Sumo Digital, które odpowiadało wcześniej za "Sonic & All-Stars Racing Transformed".
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia/finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-Treme".
  • Najnowsza główna gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier "Niebieskich".
  • Czy wiesz, że komiksy z Soniciem, które były wydawane przez Archie Comics, mają tytuł "najdłużej wydawanej serii komiksowej opartej na serii gier wideo", który został nadany w 2008 roku?
  • "Sonic Mania Plus" jest dostępna już dziś! Gra zawiera nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu prezentowania projektu firmie i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • Czy wiesz, że Chip z "Sonic Unleashed" pierwotnie miał być duszkiem, stworzonkiem podobnym do Chao, lub nawet... rybą?
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z wielkim, szerokim uniwersum niebieskiego jeża, które jest nie większe, niż wypociny Marvela, czy też DC.

 [ Posty: 4 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Sonic Boom (concept art)
Post: 01 lis 2014, 16:54 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Już za 7 dni będziemy mogli cieszyć oczy nowym odcinkiem (lub odcinkami) długo oczekiwanego serialu Sonic Boom. Na czas oczekiwania wrzucam wam kilka wspaniałych grafik i rysunków, które powinny wam się spodobać.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Sonic Boom (concept art)
Post: 18 lis 2014, 16:23 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Wielki wysyp grafik koncepcyjnych z Sonic Boom!
http://www.sonicstadium.org/2014/11/sonic-boom-concept-art-blowout-trousers-owls-and-nerds/
http://board.sonicstadium.org/topic/19307-sonic-boom-rise-of-lyric-major-concept-art-leak-untagged-spoilers/
http://www.tssznews.com/2014/11/16/former-brb-concept-artists-upload-sonic-boom-concept-art/
Zbiorcza galeria: http://imgur.com/a/i1YpZ#124

Część z tych grafik pochodzi z bardzo wczesnych etapów produkcji, dzięki czemu możemy zobaczyć m.in. (proto-)Lyrica jako sowę czy propozycje dużo bardziej skrajnego redesignu Sonica i Eggmana. Przy okazji wyszło na jaw, że prace nad Boom zaczęły się najpóźniej w 2010 roku (a możliwe, że jeszcze w 2009), pod roboczymi tytułami Project: Apollo i Sonic: Origins.

Radzę się spieszyć z oglądaniem - część grafik już zniknęła z miejsc w których je pierwotnie zamieszczono (zbiorcza galeria dalej je ma... jeszcze.)


Offline
 Tytuł: Re: Sonic Boom (concept art)
Post: 19 lis 2014, 17:29 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Nie ma się czym martwić. Całą zbiorczą galerię można pobrać przyciskając przycisk download znajdujący się pod obrazkiem. Ja już sobie wziąłem i tak sobie myślę czy te obrazki nie udostępnić na naszej galerii. Pomyślę o tym w najbliższy weekend.

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Sonic Boom (concept art)
Post: 25 gru 2016, 22:09 
Awatar użytkownika
Kolega

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Moja ulub!!! (wiem, że ja jestem z 2016r. i to już dawno wyszło). Czekałam na to :)

_________________
Roxi Rose is me. A strange and crazy character...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 4 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>