First 4 Figures prezentuje trzy nowe statuetki na cześć trzydziestolecia Sonica.

Zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, o której pisaliśmy tutaj producent ujawnia szczegóły na temat swojego najnowszego projektu.

Już sama ilość wariantów jest ciekawą informacją – będziemy mieli możliwość nabyć nie tylko wersje standardową oraz ekskluzywną (z wymienną dłonią), ale także najbardziej dopieszczony wariant “definitywny”.

Warto tu zaznaczyć, że niezależnie od wariantu First 4 Figures daje nam możliwość zaoszczędzenia parudziesięciu dolarów, jeśli zdecydujemy się na zamówienie u nich przed 22 kwietnia.

Edycja standardowa

Zgodnie z tym, co mogliśmy zobaczyć jeszcze na filmikach promocyjnych, dzieło odzwierciedla oficjalną grafikę z 30. rocznicy Sonica, gdzie jeż wyskakuje z pierścienia. Model został osadzony na lustrzanej podstawie, której pochyłe ścianki stanowią cztery różne płaskorzeźby – każda z nich reprezentuje jedną ze stref Chemical Plant, Press Garden, Studiopolis i Green Hill.

Tę edycję jako jedyną będziemy mogli nabyć nie tylko bezpośrednio u producenta, ale także u wybranych sprzedawców. Dołączany jest do niej losowo przydzielony numer oraz karta uwierzytelniająca, a wszystko to w sugerowanej cenie detalicznej 519,99 dolarów albo, we wspomnianej przedsprzedaży u First 4 Figures, za 479,99 dolarów.

Edycja ekskluzywna

Wariant ten jest wersją edycji standardową wzbogaconą o pomysłowy dodatek – wymienną lewą dłoń o alternatywnym ustawieniu palców. Dzięki temu Sonic będzie mógł albo zaciskać dłonie w biegu, albo pozdrawiać nas trzema wyciągniętymi palcami, które według autorów “mają symbolizować imponujące 30 lat jego istnienia”.

Produkt można nabyć za 519,99 dolarów tylko na oficjalnej stronie First 4 Figures, lub w przedsprzedaży za 479,99.

Edycja definitywna

I wreszcie, robiąca największe wrażenie wersja definitywna. Zawiera ona wszystkie elementy wariantów standardowego i ekskluzywnego, jednak w oczy natychmiast rzucają się wyróżniające ją świetliste detale. Pierścień stanowi tu obramowanie dla barwnego kolażu obrazów z sonicowych gier, a jego brzeg rozświetlają duże iskry. Efekty zrealizowano za pomocą nastrojowego oświetlenia LED.

Podobnie jak edycja ekskluzywna, edycja definitywna może być zakupiona wyłącznie za pośrednictwem First 4 Figures, tym razem w cenie 569,99 dolarów, lub w przedsprzedaży za 524,99 dolarów.

Sprzedażowa premiera figurek planowana jest na drugi kwartał 2023 roku, co oznacza, że prawdopodobnie uświetnią nam 31. rocznicę.

Źródło: First 4 Figures

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Arici Albastru
Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.
Artykuły: 56