Nowa jeżowa figurka od First 4 Figures

First 4 Figures, firma słynąca z pięknych, imponująco wykonanych statuetek, zapowiedziała w środę premierę swojego najnowszego dzieła z okazji 30-lecia gier z niebieskim Jeżem.

Materiał promocyjny prezentuje nam trójwymiarowy odpowiednik logo 30-tej rocznicy z uśmiechniętym modern Sonicem przeskakującym przez złoty pierścień. Pierwszą i jak dotąd jedyną okazją na podziwianie tego cacka był krótki filmik zaprezentowany na Twitterze.

Jak to z zapowiedziami bywa, niewiele jeszcze wiadomo – pełnię informacji poznamy 5 kwietnia 2022 o 17:45 naszego czasu, gdy odbędzie się oficjalna premiera gadżetu (między innymi na Youtube). Do tego czasu jedynym szczegółem potwierdzonym przez First 4 Figures jest to, że statuetka będzie dostępna w wersji standardowej i ekskluzywnej. Po zakończeniu streamu z premiery będzie można je zamówić w przedsprzedaży, jednak cena za wersję premium nie została jeszcze potwierdzona.

To jednak nie koniec – fani z mniej zasobnym portfelem otrzymali szansę zdobycia figurki za darmo, w losowaniu. Trzeba przyznać, że ponieważ jest to mimo wszystko wciąż element jej promocji, warunki przystąpienia nie są łatwe do spełnienia, ale… może warto spróbować?

Źródła: SonicStadium, First4Figures

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Arici Albastru
Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.
Artykuły: 56