Sonic the Hedgehog 30th Anniversary z BlueBlur Center

Rok temu szacując Nasze możliwości zdecydowaliśmy się zorganizować pierwszy w Polsce event z okazji 29-tych urodzin niebieskiego Jeża Sonica. W związku z tym, że zeszłoroczna akcja była udana, dostaliśmy cenne rady z Waszej strony oraz Nasz Team z wielką radością chce, a nawet nalega na powtórkę, to sam z wielką radością ogłaszam drugą edycję jedynego i niepowtarzalnego trzydniowego eventu w Polsce z okazji 30-tych urodzin niebieskiego Jeża. Event będzie online w postaci streamu na Sonicznym Kanale 22, 23 oraz 24 czerwca.

Zapewne zastanawiacie się co mamy dla Was do zaoferowania. Mogę powiedzieć Wam tylko jedno, więcej niż w poprzednim roku. Oczywiście możecie się spodziewać podcastów, gameplayów oraz wykładów, ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ mamy dla Was parę nowości. Ten, kto Nas obserwuje, to z pewnością już wie, że na evencie pojawią się wywiady oraz na załączonym wcześniej screenie w mediach społecznościowych można było zobaczyć wzmiankę o kompilacji.

Wywiady

W związku z tym, że w tym roku otworzyliśmy nową stronę internetową blueblur.pl to wpadliśmy na pomysł, aby załatwić specjalnie na 30-stkę parę wywiadów, które zaciekawią nie tylko fanów w Polsce, ale i także tych za granicą. Wywiady będą publikowane na Naszej stronie internetowej według opublikowanego w późniejszym terminie harmonogramu i mam nadzieję, że w późniejszych edycjach będziemy mogli zaoferować dla Was więcej takich wywiadów.

Artykuły

Ta kwestia moim zdaniem nie powinna Was zaskoczyć, ponieważ dosyć niedawno ogłosiliśmy, że rozpoczynamy pisanie własnych, autorskich artykułów. Specjalnie na trzydzieste urodziny Sonica mamy dla Was do zaoferowania artykuły, które także będą publikowane wedle harmonogramu.

Kompilacja

Przez lata dosyć aktywnie przeglądam to co się dzieje w fandomie pod kątem twórczości w postaci fanartów, fanfików czy też muzyki. Pomyślałem, że fajną sprawą będzie podkreślenie, większe wyróżnienie twórczości fanowskiej w Naszym evencie i w taki sposób zrodził się pomysł stworzenia muzycznej kompilacji, która powstała dzięki wsparciu samych twórców. Kompilacja będzie składać się z dwóch części oraz będzie zawierać covery wraz z oryginalnymi utworami muzycznymi z wokalem stworzone specjalnie przez niezwykle zapalonych fanów niebieskiego Jeża. Kompilacja zostanie wyemitowana wedle harmonogramu i będziecie mogli ją zobaczyć tylko podczas eventu.

Quiz

Nowość, która także i mnie samego zaskoczyła, czyli quiz na Sonicznym Kanale. W niezwykle zabawnej formie będziecie mieli możliwość wzbogacić Swoją wiedzę związaną z Soniciem, jego przyjaciółmi oraz ze światem, który ich otacza. Ta atrakcja możliwe, że zostanie wprowadzona na stałe do streamów na Naszym Sonicznym Kanale, więc oglądajcie i oceniajcie.

Giveawaye

Ten punkt programu z pewnością najwięcej fanów zainteresuje, ponieważ fajnie jest dostawać coś za darmo. Tym bardziej jak przedmioty, które chcemy Wam rozdać są związane z Soniciem. Całkowita pula nagród sięga 270 zł, a kwota może jeszcze wzrosnąć, ponieważ trwają rozmowy na ten temat. Zasady giveawaya i jego warunki zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Inne kanały także z Nami grają!

Nie tylko My będziemy dla Was streamować. W harmonogramie Naszego eventu będziecie mogli znaleźć także podcasty, wykłady czy gameplaye publikowane na innych kanałach. W czasie trwania eventu udzielcie im wsparcia w postaci suba oraz dajcie miły i cieplutki komentarz. Należy im się jak niebieskiemu jeżowi Chilli Dog 🙂

Mamy nadzieję, że tak jak rok temu, ten event będzie udany i godny zapamiętania. Na harmonogram będziecie musieli jeszcze trochę poczekać, pracujemy nad nim solidnie. W razie zmian będziemy Was na bieżąco informować.

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 166