Sonic i jego 31-sze urodziny

Rok za rokiem leci bezlitośnie szybko i aż ciężko uwierzyć, że jeż Sonic przez 31 lat dzieli się z nami swoimi przygodami. Sonic Origins, Sonic Frontiers, Sonic Prime oraz Sonic 2. Szybki jak Błyskawica sprawiają, że ten rok jest wyjątkowy dla wszystkich fanów Niebieskiego Demona Prędkości. Dziwnie się stało, że prawdziwe obchody okrągłej rocznicy BlueBlura odbywają się na 31-szo lecie, lecz to co SEGA nam szykuje będzie warte czekania.

Mamy nadzieję, że lubiany przez wielu Niebieski Jeż będzie rok za rokiem się rozwijał, cieszył następne pokolenia fanów i zaskakiwał kolejnymi przygodami wraz ze swoją paczką. Wszystkiego Najlepszego Sonic!


Jest ciepłe popołudnie w Apotos. Impreza urodzinowa rozpoczęła się w środku dnia, gdy Sonic zdał sobie sprawę, że nie wie, kiedy Chip ma urodziny. Co zaskakujące, sam Chip nie zna swojej daty narodzin, lecz Niebieski Jeż jak zawsze znajduje na różne sytuacje wspaniałe rozwiązanie.

“W takim razie to też są twoje urodziny!” – powiedział z radością Sonic do Chipa.

Po wymianie prezentów, Sonic i Chip zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie i spędzili miło czas korzystając z przyjemnej morskiej bryzy.


Przypominamy także o zbliżającym się evencie urodzinowym, który rozpocznie się 24 czerwca o godzinie 15:00. Więcej szczegółów znajdziecie w linku poniżej.

Link do eventu: Sonic the Hedgehog 31th Anniversary z BlueBlur Center

Źródło: SonicOfficialJP – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 170