Strona głównaKontaktZarejestruj sięZaloguj się

  • Witamy na BlueBlur.pl - największym polskim forum dedykowanemu serii gier wideo o ponaddźwiękowym jeżu Soniku, maskotce japońskiej firmy SEGA.
  • Czy wiesz, że Jun Senoue (gitarzysta i klawiszowiec w Sonic Team) początkowo nagrał 8 prototypowych piosenek do wprowadzenia i finału "Sonic Adventure"? Ostatecznie wszystkie porzucono na rzecz "Open Your Heart", które świetnie nadawało się do zapowiedzi gry na Tokyo International Forum w 1998 roku, a także samego powrotu jeża do walki o konsumenta, po paru latach od czasu anulowania "Sonic X-treme".
  • Najnowsza gra z niebieskim jeżem: "Sonic Forces", jest już dostępna w sprzedaży. Klimatycznie gra przypomina wczesne next-genowe inkarnacje naszego podopiecznego, co jednych przyciągnie do tej produkcji, a innych zniechęci. Warto także wspomnieć o tym, że to pierwsza gra z serii, która w Polsce doczekała się oficjalnej lokalizacji za którą odpowiedzialna jest Cenega - dystrybutor poprzednich gier naszych kochanych "Niebieskich". Z mojej oceny, to tłumaczenie jest nieco średnie, ale jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć, jak Infinite posługuje się słownictwem prof. Jana Franciszka Miodka, to proszę bardzo - nikomu (prawie) nic nie zabraniam!
  • "Sonic Mania Plus" trafi na sklepowe półki (także w Polsce!) tego słonecznego lata. Gra będzie zawierać nowy czteroosobowy tryb kooperacyjny, grywalnego Mighty'ego i Ray'a, tryb "Encore" zmieniający położenie przedmiotów oraz przeciwników, a także wiele poprawek. W specjalnej fizycznej wersji gry (dostępnej tylko na konsole), otrzymamy 32-stronicową książeczkę z szkicami i projektami postaci, przeciwników i plansz, podczas okresu pitchowania i produkcji, a także podwójną okładkę, przypominającą grę na Segę Mega Drive.
  • "Sonic: The Wrath of Nazo" Aarona Cowderego, nie będzie miała swojej premiery (jak to planowano) pod koniec 2019 roku. Animowanie aktu 1 z 3 okazało się zbyt skomplikowane, co przełożyło się na nieokreślone opóźnienie (i tak odległej) premiery animacji. Na szczęście, film będzie 15 minut dłuższy niż pierwotnie zakładano, co bardzo ucieszyło całą niebieską społeczność.
  • Dokąd nocą tupta jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz! Zapraszamy do aktywności w działach "Porozmawiajmy" oraz "Dyskusje", gdzie każdy to może wtrącić swoje symboliczne "dwa grosze" do rozmów na różnorakie sprawy związane z zawadiackim jeżem Sonikiem, jego sporą ekipą, inteligencją czcigodnego(?) Doktora Ivo "Eggman'a" Robotnika i innymi oryginalnymi tematami, które jednych zaskoczą, a innych zostawią bez większych zastrzeżeń.
  • Jeśli ktoś dotrwał do końca, to mam do przekazania ważny komunikat dla SilverCzechowiceDziedzice. Potrzebujemy Cię tutaj!

 [ Posty: 4 ] 
Szukaj:
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Sonic Boom (concept art)
Post: 01 lis 2014, 16:54 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Już za 7 dni będziemy mogli cieszyć oczy nowym odcinkiem (lub odcinkami) długo oczekiwanego serialu Sonic Boom. Na czas oczekiwania wrzucam wam kilka wspaniałych grafik i rysunków, które powinny wam się spodobać.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Sonic Boom (concept art)
Post: 18 lis 2014, 16:23 
Awatar użytkownika
Przyjaciel

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Wielki wysyp grafik koncepcyjnych z Sonic Boom!
http://www.sonicstadium.org/2014/11/sonic-boom-concept-art-blowout-trousers-owls-and-nerds/
http://board.sonicstadium.org/topic/19307-sonic-boom-rise-of-lyric-major-concept-art-leak-untagged-spoilers/
http://www.tssznews.com/2014/11/16/former-brb-concept-artists-upload-sonic-boom-concept-art/
Zbiorcza galeria: http://imgur.com/a/i1YpZ#124

Część z tych grafik pochodzi z bardzo wczesnych etapów produkcji, dzięki czemu możemy zobaczyć m.in. (proto-)Lyrica jako sowę czy propozycje dużo bardziej skrajnego redesignu Sonica i Eggmana. Przy okazji wyszło na jaw, że prace nad Boom zaczęły się najpóźniej w 2010 roku (a możliwe, że jeszcze w 2009), pod roboczymi tytułami Project: Apollo i Sonic: Origins.

Radzę się spieszyć z oglądaniem - część grafik już zniknęła z miejsc w których je pierwotnie zamieszczono (zbiorcza galeria dalej je ma... jeszcze.)


Offline
 Tytuł: Re: Sonic Boom (concept art)
Post: 19 lis 2014, 17:29 
Awatar użytkownika
Administrator

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Nie ma się czym martwić. Całą zbiorczą galerię można pobrać przyciskając przycisk download znajdujący się pod obrazkiem. Ja już sobie wziąłem i tak sobie myślę czy te obrazki nie udostępnić na naszej galerii. Pomyślę o tym w najbliższy weekend.

_________________
Obrazek


Offline
 Tytuł: Re: Sonic Boom (concept art)
Post: 25 gru 2016, 22:09 
Awatar użytkownika
Kolega

 Dane użytkownika: Dane użytkownika
Moja ulub!!! (wiem, że ja jestem z 2016r. i to już dawno wyszło). Czekałam na to :)

_________________
Roxi Rose is me. A strange and crazy character...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Szukaj:
 [ Posty: 4 ] 

cronwięcej linków
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Polityka Prywatności

Blueblur is a fansite that is not in any way officially affiliated with SEGA. Sonic the Hedgehog and other associated characters are owned and copyright © SEGA Corporation. Published material and comments represent the thoughts of their authors.
</body> </html>