Niesamowita restauracja Chao’s Dinner

Act 3: Jak w raju

Witamy! Prosimy zająć jedno z wolnych miejsc 🙂

Chao’s Dinner to pizzeria, która od jakiegoś czasu prowadzi swoją działalność w górach Mystic Ruins.

Położona między osadą Klanu Kolczatek, a tajemniczych stworzeń Chao, które żyją w wodzie. Popularna restauracja prowadzona przez Tikal, córki wodza plemienia Knucklesa oraz życzliwego opiekuna wszystkich Chao – wodnego stworzenia o imieniu Chaos.

Dziś Tikal wesoło wita klientów, zaś Chaos zręcznie przyrządza pizzę wyciągniętymi ramionami. Specjałem tej kuchni jest gorąca pizza z czerwonymi jagodami, uwielbiana przez Chao i ich przyjaciół. Smak tej pizzy i wesoła obsługa klienta przez Tikal zyskała reputację, a restauracja jest zawsze pełna Chao i członków klanu Knucklesa.

Chao’s Dinner, to wspaniały lokal, lecz przy pierwszym otwarciu pojawiły się pewne trudności. Kiedy Tikal wspomina dawne czasy, spogląda na Chaosa, który w milczeniu robi pizzę, i uśmiecha się od czasu do czasu.


Plemię Knucklesa jest szorstkie i aroganckie. Chaos obawiał się, że mogą oni zaszkodzić Chao i ich przyjaciołom. Przychodzili licznie i kręcili się po restauracji, nie zważając na Chao, którzy byli pierwszymi klientami. Czasami Tikal musiała interweniować, aby poradzić sobie z Chaosem, który wybiegał z kuchni, emanując wielkim gniewem…

Pewnego dnia nowa pizza zrobiona przez Chaosa stała się bardzo popularna wśród Chao i klanu Knucklesa. Ta pizza zbudowała most i zbliżyła wszystkich do siebie.

Klan Kolczatek zaczął szanować Chaosa, co sprawiło, że także zaczęli z miłością i sympatią traktować małe Chao. Chaos oczywiście zauważył zmianę w zachowaniu klanu i się pozytywnie odwzajemniał. Gdy tylko zobaczyłam ich uśmiechy, niepokój w moim sercu zniknął.

Do dziś nie mogę zapomnieć radości, jaką wtedy czułam. Jeśli będziesz traktował kogoś ze szczerością i sympatią, to pewnego dnia będziesz mógł otworzyć się przed każdym. Ta nadzieja nigdy we mnie nie zgasła.


Znowu te uczucie…

Od tamtej pory, dwójka właścicieli restauracji pracowali dzień w dzień nad swoją nową pizzą, która w końcu została ukończona ostatniej nocy. Dziś jest dzień pojawienia się jej w menu.

Specjalne przygotowane ciasto z 7 czerwonymi jagodami, świeżą bazylią i topionym serem. Wszyscy nerwowo czekali, aż się upiecze…

Nagle z widowni dobiegł dźwięk tłuczonych talerzy. Słychać też jęki gości i krzyki Chao.

“Co się stało!? Nie mówcie mi, że…!”

Tikal wybiega w panice, takiej sytuacji nie było już od dawna!

Kiedy podbiegła, zobaczyła, jak Chao płacze po tym, jak upuścił i stłukł talerz, a plemię Knucklesa delikatnie pocieszało Chao podczas czyszczenia miejsca po potłuczonym naczyniu.

Tikal poczuła ulgę.

Tak, tak było. W tej restauracji nie ma już żadnych konfliktów. Bo teraz wszyscy są otwarci i chcą po przyjacielsku wspólnie cieszyć się dobrą pizzą.

!!!

Do środka natychmiast wpływa wspaniały aromat. Czyje to zamówienie? Tym razem wszystkich. Chaos przechodzi między stolikami, trzymając swoje arcydzieło i podaje ją wszystkim.

Czekaliśmy na nią! Klan Kolczatek i płaczące Chao uśmiechnęli się do siebie i wgryźli się w okrągłe ciasto.

Wszyscy byli przeszczęśliwi. Wielki sukces! Tikal odwróciła się. Chaos powoli skinął głową.

Nagle biała mgła spowiła okolicę.

Zgiełk wspaniałej restauracji zanika, a kiedy mgła się rozrzedza, zostaje tylko Główny Szmaragd, powoli migoczący, jakby spał, i ruiny jego ołtarza.

A kiedy zniknął nawet wyśmienity zapach pizzy, ciężka cisza wypełniła ruiny tego raju.

Kalendarz

Link do kalendarza: Marzec 2023
Zobacz także: Luty 2023

Źródło: sonic.sega.jp

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161