Dr Eggman w poszukiwaniu nowego hobby

Czasami nawet zły charakter musi kiedyś na chwilę odpuścić i się zrelaksować, a nic nie jest tak mocno odprężające jak łowienie ryb na IceCap Zone.


Log #3769, 08.08.2023, Moje hobby

Pewnego dnia Orbot zaproponował bym znalazł swoje hobby. Zdałem sobie sprawę, że źródłem moich porażek nad tym wstrętnym niebieskim gryzoniem może wynikać z tego, że nie rezerwuję sobie czasu na odpowiednie zrelaksowanie się i naładowanie swoich baterii. Muszę pogodzić się z tym faktem, że jestem tylko człowiekiem, a stwierdzając fakty, ostatnio bardzo łatwo jest wyprowadzić mnie z równowagi co sprawia, że moi odwieczni wrogowie mają nade mną przewagę. Kluczem do zwycięstwa jest spokój i opanowanie. Dziwi mnie tylko to, że dopiero teraz zdałem sobie z tego sprawę.

Pierwszy dzień pracy nad sobą przynosi wspaniałe rezultaty. Zacząłem się zastanawiać jakie zajęcie sobie znaleźć by zapomnieć o moich problemach z Soniciem. Pierwszą rzeczą, która przyszła mi na myśl było łowienie ryb, więc wybrałem się na IceCap Zone by nikt nie przeszkadzał w spełnianiu moich marzeń. Na początku poszła w ruch wędka, lecz niezbyt byłem zadowolony z otrzymanych rezultatów. Z każdej sytuacji można znaleźć wyjście. Nie bez powodu nazywają mnie geniuszem i mam tytuł Doktora czyż nie? Wpadłem na znakomity pomysł! Zbudowałem maszynę do łowienia ryb i nazwałem ją EggFish. Wyniki moich łowów były takie jakie się spodziewałem. Pytanie tylko się nasuwa, kiedy mi się znudzi. Przecież wiecznie nie będę jadł na obiad zupy rybnej!

Źródło: Sonic Official JP – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161