Eggman rzuca wyzwanie na październik

Wrzesień dla większości z nas zapewne nie był szczęśliwym miesiącem, ponieważ kojarzy się on z powrotem do szkoły, końcem wakacji i słodkiego lenistwa. Teraz mamy już październik, początek jesieni, który zaczyna się jak każdy inny miesiąc tapetą od Tomoko Hayane. Tym razem jednak przygotowała ona dla nas coś, czego być może nikt z nas się nie spodziewał, ale jest ktoś, kto nie mógł się już tego doczekać, o czym wspominaliśmy wcześniej.

PC
Smartfon

Dokładnie, swojej kolei doczekał się Eggman, którego pożerała już zazdrość. Tak jak poprzednich bohaterów, Tomoko ukazała go w dynamicznej, walecznej pozycji. Ale coś tu nie pasuje… Eggman zazwyczaj walczy z użyciem swoich badników, a tutaj nie ma ani jednego! Czyżby nauczył się walczyć wręcz? Postanowił zmierzyć się z Soniciem twarzą w twarz. Sonic nie dysponuje złowieszczymi maszynami, ani latającym pojazdem w kształcie jajka, więc ta walka byłaby całkiem fair, ale od kiedy Eggman stawia na uczciwość? Co musiało się wydarzyć, by podjął taką decyzję? Niemniej jednak wygląda na bardzo pewnego siebie, gotowego do walki.

Jak myślicie, czy niecny doktor ma szanse wygrać w ten sposób? Widzimy się jeszcze w tym miesiącu, gdy dostaniemy tapetę na Halloween.

Źródło: Sonic Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42