Metal Sonic odporny na grudniowy chłód

Mamy już grudzień, ostatni miesiąc roku. Przygotowania do świąt nabierają coraz szybszych obrotów, a mróz jest coraz bardziej surowy. To czas, w którym zastanawiamy się, jak podziękować naszym bliskim i przyjaciołom za wspólnie spędzony rok i jakie życzenia im złożyć. Najwspanialszym co możemy zrobić, by okazać im wdzięczność, jest cenić i chronić naszą więź. Jednak stanąć do walki w takim zimnie to nie lada wyzwanie. Na szczęście roboty nie odczuwają niskich temperatur, więc gdy Sonic, Tails, Knuckles i reszta będą grzać się pod kocykami i pić ciepłe kakao, do boju stanie Metal Sonic. To na niego przyszła pora w tym miesiącu, Tomoko Hayane jak zawsze nie zawodzi i narysowała dla nas wspaniałą tapetę na komputer i telefon.

Smartfon
PC

Choć prawdą jest, że tak jak wyżej wspomnieliśmy – maszyny fizycznie zimna nie odczuwają, to mróz wciąż może być dla nich niebezpieczny. Metal Sonic nie powie: “Brr, ale mi zimno!”, ale mógłby zamarznąć niczym samochód pozostawiony na zimową noc. Nie ma się jednak o co martwić, bo na tej pięknej ilustracji jest on w ruchu, widocznie rozgrzany i gotowy do walki, w pozycji jakby właśnie atakował. Nawet najobfitsze opady śniegu i najgrubsze warstwy lodu nie są mu groźne. Jest zdeterminowany, pewny siebie i mało kto odważyłby się z nim zadzierać. Warto dodać, że jest on jedynym, kto może się równać z Soniciem, ponieważ został stworzony, by dokładnie naśladować jego umiejętności. To, że potrafi dorównać mu prędkością, czyni go potężnym przeciwnikiem i bez dwóch zdań najdoskonalszym dziełem Doktora Eggmana.

Tapeta przeznaczona jest wyłącznie do użytku osobistego! Pamiętajcie, by odwiedzić stronę Sonic Channel i podać do niej link, jeżeli chcecie podzielić się nią ze znajomymi.

Źródło: sonic.sega.jp

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42