Najsłodszy duet – Cream i Cheese

Sierpień – największe upały są już za nami, pogoda zaczyna coraz bardziej przypominać jesień, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Choć miesiąc dopiero się zaczyna, to myśl o nadciągającym wrześniu i powrocie do szkoły potrafi porządnie przygnębić. Ale każdego miesiąca Tomoko Hayane ma dla nas nową grafikę. Tym razem naprawdę trafiła w dziesiątkę, bo przygotowała dla nas coś słodkiego, by złagodzić te gorzkie myśli.

Smartfon
PC

Cream zazwyczaj zajmuje się zbieraniem kwiatów wraz z Cheese i nie miesza się w bójki, ale tym razem została przedstawiona w dynamicznej pozycji, z wyrazem twarzy jakby właśnie zobaczyła przeciwnika. Jej wierny przyjaciel jest gotów do ataku. Ale nawet w takim wydaniu, wyglądają przeuroczo. Choć obaj są mali, to mają wielkie serca i jeśli będzie trzeba, ruszą na pomoc swoim przyjaciołom. Mają w sobie wiele odwagi i na pewno pokonają każdego wroga.

Cream i Cheese po raz pierwszy pojawili się w grze Sonic Advance 2 i od tamtej pory przeżyli wiele przygód, nierozłączni i lojalni wobec siebie nawzajem i tych, którzy są dla nich ważni. Są niczym rodzeństwo. Mimo, że nie posługują się tym samym językiem, rozumieją się bez słów. Ta specjalna więź z pewnością da im siłę by pokonać tych, którzy staną im na drodze.

Pamiętajcie o tym, by nigdy nie udostępniać tapet bezpośrednio. Jeśli chcecie się nimi podzielić, odwiedźcie oficjalną stronę Sonic Channel i podajcie do niej linka.

Źródło: Sonic Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 45