Nieustraszony Knuckles

Co prawda mamy już sierpień, ale niestety Doktor Eggman postanowił pokrzyżować nam plany i spowodował, że wystąpiło opóźnienie. To nie było miłe z jego strony, ale wiemy doskonale dlaczego to zrobił. Tak się składa, że czas na kolejną tapetę, która nie przedstawia jego, a inną postać. Prawdopodobnie zdenerwowała go ta sytuacja, bo chciałby żeby jego wizerunek znajdywał się wszędzie. Udało się jednak rozwiązać problem, a Eggman będzie musiał cierpliwie czekać na swoją kolej.

Teraz czas na strażnika Głównego Szmaragdu Chaosu – Knucklesa. Tomoko Hayane przygotowała coś dla jego fanów, których z pewnością ma niemało.

Smartfon
PC

Choć Knuckles żyje sam na Angel Island pilnując szmaragdu, nieraz brał udział w walce u boku swych przyjaciół i zawsze jest gotów pomóc im gdy są w potrzebie. Potrafi świetnie się bić i nie boi się wyzwań. Pozycja i wyraz twarzy które przyjął, pokazują, że wcale nie czuje strachu. Nie wiemy kim jest jego przeciwnik, ale możemy śmiało stwierdzić, że na pewno sobie z nim poradzi. Nasza kolczatka nie jest co prawda zbyt wielka z zewnątrz, ale pomimo swoich rozmiarów ma w sobie bardzo dużo siły, a przede wszystkim ogromne serce. Zazwyczaj wydaje się dość poważny i oschły, ale przyjaciele są dla niego bardzo ważni.

Tak jak wspomniała Tomoko, Knuckles pojawi się jako grywalna postać w nadchodzącym tej jesieni tytule Sonic Superstars. Zmierzy się z wieloma nowymi przeciwnikami, więc trzymajmy za niego mocno kciuki.

Nie zapomnijcie by zajrzeć na oficjalną stronę Sonic Channel i podać do niej link, jeśli chcecie te grafiki gdzieś udostępnić.

Źródło: sonic.sega.jp

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42