Sir Percival na zakupach

Sir Percival, płynnym i pewnym krokiem rozgląda się po Rynku Zamkowym za materiałami potrzebnymi na tajemniczą i samotną wyprawę, która ma się odbyć równo za tydzień o wschodzie słońca. Rodzi się tylko pytanie, co jest potrzebne dla Rycerza Okrągłego Stołu poza szpadą, pewną ręką, która włada bronią, stalową, acz lekką zbroją i palącą wolą walki?

– Cóż, przydałaby się jeszcze mapa, na której mogę polegać – powiedziała do siebie kotka.

Każdy w zamku wiedział, że lepszych map nie ma nikt poza podróżnikiem Hugo, który miał już swoje lata i krążyły o nim legendy. Po wykonanej pracy Hugo lubił spędzać czas z dziećmi, opowiadając im o swoich przygodach. Sam potem się przyznawał, że część swoich historii zmyślił, uśmiechając się szeroko. Sir Percival jednak nie dało się oszukać, ponieważ księżniczka ognia z łatwością poznawała, komu można zaufać.

Na Rynku Zamkowym zwykli mieszkańcy byli zdziwieni nagłą wizytą szlachcica. Czego dokładnie potrzebuje Sir Percival i czy sklep podróżnika Hugo będzie jedyną przystanią, którą odwiedzi? Kto wie, prawdę mówiąc, po tych całych poszukiwaniach można stać się nieco głodnym.

Źródła: SonicOfficialJP – Twitter/X, sonic.sega.jp

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 166