Wielkie porządki w warsztacie u Tailsa

“Trochę ciebie zaniedbałem mój stary przyjacielu. Nie sądziłem, że tyle części będę musiał u ciebie wymienić. Ale za to dam ci pare usprawnień i będziesz śmigał jeszcze lepiej, niż poprzednio.”

Mały, dwuogonowy lis z wielką starannością zajmuje się konserwacją swojego robotycznego przyjaciela o imieniu T-Pup. Nic nie wskazywało na to, że dla pomarańczowego pupila coś dolega. Nie było słychać żadnych zgrzytów, ani stuków. T-Pup radośnie skakał i cieszył się każdym dniem spędzonym ze swoim twórcą. Przyszedł jednak dzień, w którym Tails postanowił zrobić generalny przegląd dla swojego metalowego pieska.

Gdy uważniej przyjrzał się swojej konstrukcji, młody geniusz zobaczył, że niektóre części są już bliskie całkowitemu zużyciu. Zaskoczony lis, szybko poleciał w stronę swojego małego magazynu, gdzie były już dawno przygotowane części zapasowe. Zastanowił się chwilę co będzie mu potrzebne i zdecydował, że wykona tym razem generalny remont dla swojego przyjaciela. Wrzucił do wózka na kółkach dwie sprężyny, cały zestaw nowych śrubek, pełne okablowanie, nową i pojemniejszą baterię, zestaw ulepszonych silników, nową wersję aparatu wizyjnego oraz słuchowego i pojemnik ze smarem. Gdy wszystkie części zostały wymienione z małą pomocą Flicky, Tails z jak największą starannością wyczyścił środek robota z kurzu i pyłów, posmarował wszystkie elementy ruchome, wykonał dokładną polerkę lakieru wraz z dodaniem warstwy zabezpieczającej w celu ochrony przed ekstremalnymi warunkami zewnętrznymi oraz ożywienia kolorów. Po ciężkiej pracy, z której dwuogonowy lis był bardzo dumny, T-Pup wyglądał jak nowy.

Robotyczny piesek nadal radośnie skakał i cieszył się kolejnym dniem spędzonym ze swoim twórcą, zaś Tails w głębi był wdzięczny swojemu przyjacielowi, że wciąż z nim jest i pomaga w najtrudniejszych chwilach.

Źródło: Sonic Official JP – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161