Rysujmy razem z Yui – Pełen determinacji Shadow!

To już ósmy odcinek serii… sporo postaci już za nami, ale jeszcze więcej przed nami, Sonic Team ogłasza przygotowywanie kolejnego odcinka. A co czeka nas tym razem? Nauczymy się rysować czarnego jeża Shadowa!

Shadow the Hedgehog, ostateczna i praktycznie niezniszczalna forma życia. Jest cichy, nieustępliwy i pełen determinacji. Zawsze dąży do osiągnięcia swego celu i zawsze dotrzymuje słowa, nieważne co lub kto stanie mu na drodze. Dorównując Sonicowi nie tylko w szybkości, ale i w wielu innych umiejętnościach jest jego największym rywalem, a czasem sojusznikiem, zależnie od obranego przez Czarnego Jeża celu.

Artystka Yui Karasuno odpowiedzialna między innymi za rysunki z tej serii z Modern Soniciem, Modern Tailsem i Classic Amy, a także za grafiki publikowane przez Sonic Channel na twitterze Sonic Official JP (przykład), nauczy nas jak narysować Czarnego Jeża Shadowa, w jego klasycznej pozie ze zdecydowanym, ponurym i groźnym spojrzeniem.

Jak zawsze podczas rysunku, towarzyszy nam klimatyczna muzyka, a także komentarze artystki w formie napisów na temat rysunku i jego szczegółów (Niestety w tej chwili dostępne są napisy tylko w wersji japońskiej).


Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51