Sage i jej wieczne wspomnienia

Podobno wspomnienia kształtują nasz charakter, na ich podstawie podejmujemy decyzje, mają wpływ także na naszą wrażliwość na określone sytuacje lub osoby. Z jednej strony wspomnienia, których nie da się wymazać z pamięci trzymają nas na dobrej ścieżce w życiu, lecz potrafią także zboczyć nas z kursu i diametralnie zmienić nasze zachowanie i poczynania.

Z pewnością niektórzy z Was wiedzą jak to jest ciągle myśleć o danych sytuacjach, ta nieskończona ilość opcji, które nam pokazują jak może dana sytuacja się potoczyć, a każda z nich przynosi jakieś konsekwencje. Zazwyczaj nie przejmujemy się tym, że te konsekwencje dotkną nas, lecz martwimy się tym, czy przez nasze decyzje inne osoby nie będą musiały tych konsekwencji ponieść, co sprawia nas o smutek. Zapewne chcielibyśmy znaleźć najlepszy sposób na rozwiązanie danej sprawy, lecz prawda jest taka, że samemu nie zawsze znajdziemy wyjście, które nam by odpowiadało. Czym dłużej skrywamy problemy w naszym sercu, tym bardziej cała sytuacja przygniata nas do dna i gasi ostatki nadziei, która się jeszcze w nas tli.

Nie bójcie się spytać o radę swojej rodziny, przyjaciół, znajomych. Oni od tego są, aby pomagali nam w problemach, które nas przerastają. Czasami warto jest się wyciszyć w samotności i poukładać swoje myśli w głowie, lecz w życiu częściej potrzebujemy kogoś z kim byśmy mogli porozmawiać. Wtedy życie płynie spokojniej, wtedy przez problemy łatwiej przechodzimy, i po prostu, częściej mamy uśmiech na naszej twarzy.

Poniższa grafika narysowana przez dobrze nam znaną Yui Karasuno poświęcona jest osobom samotnym i obciążonym wielkimi problemami, którzy nie mają tyle szczęścia w życiu, żeby liczyć na pomoc innych.

Niech światło zaświeci we wszystkich strapionych sercach…!

SonicOfficialJP

Źródło: SonicOfficialJP

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161