Tapeta na kwiecień – przyjaciel z przyszłości

Nadeszła ciepła, wiosenna pora roku! Dla Japończyków to piękny okres świętowania rozkwitu wiśniowego kwiecia i licznych spacerów na podziwianie przyrody. Prawda, że nie brak zwyczajów, których moglibyśmy się od nich nauczyć?

Tak jak nie ma sobie równych przyjemność obcowania z budzącą się przyrodą, tak niezrównane w serii gier Sonica są umiejętności naszego bohatera miesiąca – Silvera! Srebrzysty Jeż potężną psychokinezę potrafi wykorzystywać do walki. Dzięki niej jest w stanie podnosić przedmioty wielokrotnie cięższe od niego samego, a nawet latać! Silver pochodzi z odległej przyszłości, gdzie da się wyćwiczyć takie mocne dzięki technologii widocznej między innymi pod postacią świetlistego kółka na rękawiczce Silvera.

PC
Smartfon

Na tym obrazku symbol ten jest dobrze widoczny, ponieważ Jeż unosi dłoń w łagodnym powitalnym geście. Swobodny gest, ukazujący szczerą, bezpretensjonalną i delikatną postawę młodzieńca zdaje się kontrastować z niezwykłą siłą, jaką włada… ale taki jest właśnie charakter naszego telekinetyka.

Na koniec rysowniczka Tomoko Hayane zaskakuje nas niezwykłą anegdotką. Gdy pokazywała kolegom z pracy ukończone dzieło, jeden z nich zrobił zbliżenie na ilustrację, położył dłoń na monitorze… przybił piątkę Silverowi! Podsumował to słowami: “Prawda, że takie rzeczy się zdarzają?” i uśmiechnął się szczęśliwy. Tak więc to się zdarzyło! A potem kolejni przyjaciele rysowniczki podchodzili do monitora za jego przykładem i jak dzieci przybijali piątkę Jeżowi. Ona też oczywiście uległa pokusie nawiązania takiego kontaktu z przybyszem z przyszłości!

Źródło:
Sonic Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Arici Albastru
Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.
Artykuły: 56