Niesamowity Silver od Sonic Channel na kwiecień

Mamy kwiecień, a więc pojawia się nowa tapeta na telefon i komputer od Sonic Channel. Tym razem nasza projektantka Sonic Team, Tomoko Hayane przedstawia grafikę z nikim innym jak srebrnym jeżem Silverem.

Smartfon
PC

Jak twierdzi Tomoko, tapeta została tak przygotowana, by uchwycić Silvera w momencie, gdy używa swej niezwykłej mocy telekinezy.

Cóż, teraz Silver jest jednym z sojuszników Sonica, ale kiedy po raz pierwszy pojawił się w „SONIC THE HEDGEHOG” wydanym w 2006 roku, był uznawany za wroga Niebieskiego Jeża. Aby ocalić zdewastowany świat przyszłości, w którym żyje, udał się do teraźniejszości, aby wyeliminować Sonica, przekonany o tym, że jest on przyczyną katastrofy. Po poznaniu prawdy, Silver staje w obliczu własnych błędów i dołącza do Sonica i jego przyjaciół.

Nie zapominamy wspierać twórców tych wspaniałych grafik. Zajrzyjcie na oficjalną stronę Sonic Channel, gdzie dowiecie się więcej o powyższej tapecie. Pamiętajcie, ponawiamy apel Sonic Team, o to, by nie dzielić się grafikami bezpośrednio, tylko zawsze podawać linka.

Źródło: Sonic Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51