Sonic Red Lantern – luźne rozmowy z Sonic Team

Mamy kolejną gratkę dla osób znających japoński lub uczących się tego języka. 27 kwietnia w czwartek o godzinie 19 w Japonii, czyli o 12 w naszym kraju rozpocznie się “Sonic Red Lantern – Sonic Team Tipsy Talk”.

Jest to program, w którym członkowie Sonic Team spotykają się w wybranym lokalu przy przekąskach i napojach alkoholowych i w swobodny sposób porozmawiają o aktualnych i przyszłych projektach.

Program ten nabiera specyficznego klimatu, gdyż fani biorący w nim udział na czatach i komentujący rozmowy Sonic Team, są zachęcani, by również, tak jak i zespół prowadzący, przygotowali sobie smaczne przekąski, może obiad i jakieś napoje alkoholowe, drinki lub cokolwiek zechcą, żeby się zrelaksować i porozmawiać między sobą i z Sonic Team.

Zespół spotka się na Station Square w lokalu zwanym typu Izakaya. Jest to lokal w stylu nieformalnego japońskiego baru, w którym serwowane są przekąski i napoje alkoholowe. Lokale tego rodzaju przyciągają klientów, szukających relaksu po pracy i są bardzo podobne do naszych pubów, hiszpańskiego baru Tapas lub amerykańskiego Salonu.

Tokyo Izakaya – tokyocheapo.com

Program poprowadzą:

  • Kazuyuki Hoshino – Creative Director of Sonic;
  • Eitaro Toyoda – Game planner / Supervising Sonic and Story Manager
  • Fujiki – Sonic Red Lantern Manager Tsutsumi
  • Tsutsumi – Proceeding Assistant Delegate

Źródło: Sonic Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51