Sonic z zadziornym i pewnym siebie spojrzeniem

OHAYO!

Rozpoczął się czerwiec. U nas najczęściej kojarzy się z wysokimi temperaturami, duchotą i częstymi burzami, a w Japonii? Czerwiec w kraju kwitnącej wiśni to zwykle pora deszczowa, która trwa aż do połowy lipca, a co za tym idzie ciężko gdzieś wyjść czy spotkać się ze znajomymi. W tym miesiącu również, a dokładniej 23 czerwca przypadają urodziny jeża Sonica i z tej okazji nasza projektantka Tomoko Hayane prezentuje nową tapetę przedstawiającą właśnie naszego niebieskiego bohatera.

Sonic na najnowszej tapecie jest pełen energii, z typowym dla niego zadziornym i pewnym siebie spojrzeniem. Nasz bohater jest gotowy stawić czoła każdemu wyzwaniu, a może właśnie stoi przed Robotnikiem, przygotowując się do kolejnej pełnej akcji i ekscytującej walki. Sonic uwielbia wyzwania i zawsze jest na nie gotowy. To bohater, który nigdy nie traci pewności siebie i nigdy nie cofa się przed kolejnym wyzwaniem, czy niebezpieczeństwem, traktując je jako okazję do dobrej zabawy i pokazania wszystkim jak bardzo jest super.

Tapety jak zawsze dostępne są na stronie Sonic Channel pod tym linkiem, ale to nie wszystko, czego możemy się spodziewać w tym miesiącu. Chcemy przypomnieć wszystkim, że dokładnie 23 czerwca, czyli we wspomniane urodziny Niebieskiego Jeża odbywa się premiera Sonic Origins Plus.

Razem z Sonic team nie możemy doczekać się, by zobaczyć nowe, ulepszone wydanie gry i mamy nadzieję, że tak jak my, tak i wy z niecierpliwością czekacie, by ograć najnowszą edycję Sonic Origins.

To wszystko na razie, trzymajcie się ciepło, a jeśli wybieracie się do Japonii to nie zapomnijcie zabrać ze sobą parasola. Do zobaczenia niebawem!

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Yeen
Artykuły: 61