Tapeta na listopad – płomień przyjaźni Blaze

Mamy już prawie koniec jesieni, nie da się ukryć że czas leci naprawdę szybko, niczym kolorowe liście spadające z drzew w tej porze roku. Robi się coraz zimniej, ale żaden mróz nie powstrzyma naszej artystki – Tomoko Hayane – oraz Blaze, której kolej podobnie jak w zeszłym roku przypada na jesień.

Smartfon
PC

Mimo, że temperatura spada w dół, Blaze stale broni swoich przyjaciół przed niebezpieczeństwem. Ogień może dać ciepło, lub stać się niesamowitą mocą i bronią w rękach walecznej księżniczki. Jak zwykle, możemy zinterpretować ten obraz na wiele sposobów, ale jedno jest pewne – ktokolwiek zadziera z Blaze, dowie się jak wielką mocą jest przyjaźń i jej niepokonany płomień. Wsparcia, które dają sobie przyjaciele nie da się porównać z żadną inną siłą, iskra łącząca dwóch ludzi może rozgrzać nawet skute lodem serca. To świetna tapeta, która nie tylko zachwyca wizualnie, ale może przypominać nam o przyjaciołach i o tym co nas z nimi łączy. Niezależnie od pory roku, tak jak Blaze i jej przyjaciele pokonujemy różne trudności, i budujemy wspaniałe relacje, uczymy się nawzajem na swoich błędach.

Tapeta przeznaczona jest wyłącznie do użytku osobistego. Odwiedźcie stronę Sonic Channel i pamiętajcie by podawać do niej link, gdy chcecie podzielić się nią ze znajomymi.

Źródło: sonic.sega.jp

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42