Tapeta na styczeń – ciekawski lis

Mamy pierwszy miesiąc roku, a to oznacza rozpoczęcie nowego cyklu comiesięcznych tapet od Tomoko Hayane. W 2024 postacie na grafikach nie będą ukazane już w całości, lecz w formie prostych, przyjemnych dla oka ikonek. Jako pierwszy w kolejności jest młody geniusz – Tails. Każdy mądry lis wie, że mniej znaczy więcej.

Smartfon
PC

Tails odznacza się swoimi zdolnościami do majsterkowania, ale przede wszystkim jest wiernym towarzyszem i najlepszym przyjacielem Sonica. Chociaż geniusz kojarzy się z kimś bardzo poważnym, oddanym nauce, to nie da się ukryć, że on na takiego nie wygląda. Ma za to ogromny urok, jest po prostu przesłodki i niewinny. W jakiś sposób jeden z ogonków znalazł się na jego głowie i jak widać, nasz lisek jest tym faktem bardzo zaciekawiony, wręcz zdziwiony. Być może sam nie wiedział, że tak potrafi? Być może zaskoczyło go, że ogonki sięgają tak daleko?

Lisia inspiracja na nowy rok: Warto zaakceptować siebie takim, jakim się jest i doceniać swoje umiejętności. Tails był wyśmiewany, bo ma dwa ogony, ale to z ich pomocą może wzbić się w powietrze. Coś, co na pierwszy rzut oka uważamy za wadę, może okazać się naszą supermocą.

Tapeta przeznaczona jest wyłącznie do użytku osobistego. Odwiedźcie stronę Sonic Channel i pamiętajcie by podawać do niej link, gdy chcecie podzielić się nią ze znajomymi.

Źródło: sonic.sega.jp

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42