Wakacyjna przygoda na horyzoncie!

Mamy już czerwiec, a jeśli jesteście uczniami, to jest to jeden z najwspanialszych miesięcy w roku. Początek wakacji, wyjazdy z rodziną, zielone szkoły, a może wycieczki zagraniczne – przed nami mnóstwo atrakcji i przygód. Trzeba tylko cierpliwie przetrwać te kilkanaście dni do końca roku szkolnego. Sonic wraz z Tailsem również rozpoczynają wakacje, a może kolejną przygodę, bo jak inaczej zinterpretować najnowszą stronę kalendarza?

Jak widzimy powyżej, Sonic i Tails ponownie przemierzają niebo w niezawodnym samolocie. Tails pilotuje swoje Tornado, a Sonic wskazuje palcem, widząc coś na horyzoncie. Zbliżają się wakacje i zapewne będziemy mieli do wykorzystania dużo wolnego czasu. Tails nie spędza tego okresu w swoim warsztacie, a Sonic nie drzemie całymi dniami. Nasi przyjaciele spędzają ten wolny czas aktywnie. Cieszmy się nadciągającymi wakacjami i już planujmy, jak zagospodarować najbliższe dwa miesiące, a może nawet trzy w przypadku studentów… oczywiście poza ciągłym przesiadywaniem przed komputerem. Tyle czasu w ciągu roku spędzamy przed nim na zadaniach i wątpliwej rozrywce po wyczerpującym dniu, a czasem z powodu zwykłego nałogu i brak pomysłu, co z sobą zrobić. Bierzcie przykład z dwóch braci i spędźcie wolny czas, spełniając swoje marzenia, sprawiając, by ten okres był wart zapamiętania.

Kalendarz do ściągnięcia pod TYM linkiem.


Zobaczmy, jak plasowała się konkurencja o bycie towarzyszem Sonica…

Eggman, Tails, Knuckles i Moto Bug. Wszystko fajnie, każda postać wyglądałaby na pewno ekstra na tej stronie kalendarza, ale najbardziej nurtuje mnie Moto Bug. Co też mogłoby się wydarzyć z tym robotem i jeżykiem? Niestety, nie będzie nam dane się tego dowiedzieć. Możemy jedynie spekulować i liczyć, że może następnym razem to właśnie Moto Bug zyska szansę znalezienia się na kalendarzowej stronie.


A teraz tradycyjnie troszkę o Japonii.

Wszyscy wiemy, że Japończycy są bardzo pilnym i pracowitym narodem, niemal jak mrówki. Przekłada się to również również na uczniów, którzy do edukacji podchodzą bardzo poważnie. W czasie weekendów i wakacji bardzo często zdarza się, że dzieci biorą się za naukę, aby nadrobić zaległości lub przygotować się do powrotu do szkoły po wakacjach. Wakacje są tam inne niż w naszym kraju czy ogólnie na zachodzie. Japończycy mogą cieszyć się z zaledwie półtora miesiąca wakacji, a i tak w ich czasie, jak już wspomnieliśmy, biorą udział w dalszej nauce, organizowanych przez szkołę wycieczkach i zajęciach, lub podróżują z rodziną po kraju. Takie podejście sprawia, że praktycznie nikt w szkole nie zostaje z tyłu, a zaledwie sporadycznie zdarza się, że ktokolwiek zostaje w klasie na kolejny rok.

Źródło:
sonic.sega.jp

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 53