Wrześniowy Shadow od Sonic Channel!

WITAJCIE

Jak pewnie wszyscy dobrze wiecie i czujecie, wrzesień już na dobre wystartował, a wraz z nim i szkoła wróciła do naszego życia. Ten ponury i niezbyt radosny czas dla uczniów, który dość długo będzie z nami, nasza projektantka od Sonic Team postanowiła podkreślić specjalnie dobraną tapetą. Według nas to świetny pomysł. Shadow zawsze otaczał się chłodną, ponurą aurą, która jak ulał pasuje do tego co prawdopodobnie aktualnie czują wszystkie dzieci i młodzież… choć może i jest ktoś, kto wrócił do szkoły z szerokim uśmiechem jaki widzimy u Amy Rose, gdy jest w towarzystwie Sonica.

PC
Smartfon

Zerknijmy jednak na tapetę. Shadow prawdopodobnie prowadzi walkę z jakimś silnym przeciwnikiem lub może z samym Sonikiem. Poza w której został narysowany, spojrzenie… wszystko wskazuje na to, że przeciwnik to nie byle kto, a Czarny Jeż jak widzimy nigdy nie daje się ponieść emocjom i zawsze jest opanowany, i w miarę spokojny nawet w gniewie. Według nas przypomina Vegetę. Książę Saiyan również jak i Shadow prawie nigdy nie dawał się ponieść emocjom. Praktycznie zawsze był poważny, skupiony, pewny siebie, nawet w obliczu przegranej. Ci dwaj bohaterowie tak bardzo są do siebie podobni, że można by odnieść wrażenie, że Shadow jest wzorowany na Vegecie.

Należy jeszcze dodać, że Tomoko poleca wszystkim fanom Czarnego Jeża dodatek do gry “Sonic Forces” o tytule “Shadow Story”. Według naszej projektantki jest to utrzymana w poważnym tonie historia stanowiąca prequel do głównej fabuły, która pozwala graczom na zapoznanie się z Shadowem, a także stoczenie niezapomnianych starć z przeciwnikami w jego niepowtarzalnym stylu. Zapewnia, że wszyscy, którzy spróbują swoich sił w tej grze, a szczególnie w tym dodatku, nie będą zawiedzeni. Poniżej jak zawsze podajemy link do pobrania tapety w wersji PC lub na telefon.

No i to by było na tyle… do zobaczenia za miesiąc z kolejną ilustracją/tapetą od zespołu Sonic Channel!

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Yeen
Artykuły: 61