Sonic Frontiers jednym z najszybciej sprzedających się tytułów w historii

Jak wiemy, Sonic wystąpił już w wielu dobrych tytułach i zyskał popularność. Są wśród nich jednak takie, które osiągnęły szczególny sukces. Na pierwszym miejscu tego podium stoi Sonic the Hedgehog 2, którego 3,2 miliona egzemplarzy sprzedało się w zaledwie dwa tygodnie. Na drugim miejscu zaś stoi Sonic Frontiers.

Premiera Sonic Frontiers miała miejsce niedawno, trochę ponad miesiąc temu. To tytuł, na który tak wytrwale czekaliśmy, który wzbudził u nas tak wiele emocji i zetknął się z różnymi opiniami fanów jeszcze przed premierą. Stał się on drugim z kolei najlepiej i najszybciej sprzedającym się tytułem w dziejach Niebieskiego Jeża. Do tej pory na całym świecie sprzedało się ponad 2,5 miliona egzemplarzy.

Jeśli Sonic Frontiers osiąga taki sukces, to kto wie, jak wielkie sukcesy przyniosą następne tytuły? Czy SEGA stworzy gry, które zachwycą nas jeszcze bardziej? Jak bardzo rozwinie się Sonic Frontiers? Na te pytania odpowiedzi uzyskamy w swoim czasie. Należy pamiętać, że produkcja gier nie jest łatwym zadaniem, zatem będziemy musieli cierpliwie czekać.

Zapraszamy także na przeczytanie naszego poprzedniego artykułu z listopada: Sonic Frontiers najszybciej sprzedającym się tytułem od 20 lat

Źródła: SEGA_OFFICIAL – Twitter, Sonic Stadium

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42