Sonic Frontiers w specjalnym programie Famitsu

Internetowy program na żywo „Famitsu LIVE” tworzony przez dział redakcyjny Famitsu.com, czyli obszernej, japońskiej strony z informacjami o grach wideo i rozrywce, ogłosił, że w piątek o godzinie 20 czasu japońskiego, czyli około godziny 12 czasu polskiego, odbędzie się specjalny program Famitsu Live poświęcony grze Sonic Frontiers.

Program wraz z Katata Hikaru i ekipą Famitsu poprowadzi aktorka głosowa Ruriko Aoki znana między innymi z anime Wolf Children, czy grami Hyrule Warriors oraz Octopath Traveler.

Ruriko związana jest z Atomic Monkey od ponad 10 lat i jest japońskim liderem w branży anime oraz gier wideo, specjalizującym się w zarządzaniu talentami głosowymi, projektami/dziełami muzycznych, planowaniu wydarzeń i zarządzaniu szkołą lektorską. Firma współpracuje z czołowymi firmami produkującymi gry wideo i anime na całym świecie, w tym: Square Enix, Capcom, Konami, Sega Corporation, Tecmo Koei Games, Namco Bandai, D3 Publisher, Walt Disney Company, Sunrise, Aniplex, GAINAX, TOEI ANIMATION, MADHOUSE, Produkcja IG, PIERROT i wiele innych.

Wszystkich znających japoński zapraszamy serdecznie na specjalne wydanie programu Famitsu Live, jak i osoby nieznające języka japońskiego. Może wspólnie uda nam się wyłapać kilka ciekawostek czy najnowszych informacji o naszej ulubionej serii z Niebieskim Jeżem na czele.

Źródło: Famitsu

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51