Sonic Frontiers Expansion Soundtrack

Ostatni dodatek do Sonic Frontiers pod tytułem The Final Horizon jest tuż tuż, a dokładniej zostanie wydany 28 września i z tej okazji SEGA wypuszcza nowy album zawierający aż 46 utworów w tym trzy nowe, nagrane specjalnie na potrzeby dodatku.

Album zatytułowany „SONIC FRONTIERS EXPANSION SOUNDTRACK: Paths Revisited”, zostanie wydany przez wytwórnie Wave Master i ukaże się w dwóch wersjach.

Pierwsza wersja cyfrowa, dla tych którzy nie mogą się doczekać, by przesłuchać wszystkich utworów, będzie dostępna do zakupu już 2 października. Jeśli jednak jesteście kolekcjonerami i nie możecie się obejść bez kolejnego, ładnie wydanego krążka, to już 15 listopada zostanie oddane w wasze ręce wydanie fizyczne albumu.

W cenie 3500 tysiąca jenów, czyli mniej więcej około 110 złotych otrzymamy album w opakowaniu stylizowanym na Super Sonica z logo Sonic Team i oczywiście Sonic Frontiers. Dwa krążki będą zawierały 40 utworów w tym także remixy i dodatkowe 6 głównych utworów wykonanych w wersji instrumentalnej. Dodatkowo wersja fizyczna będzie zawierała komentarze autorów, producentów i reżyserów.

Istnieje możliwość złożenia zamówienia w preorderze, ale na dostawę musimy poczekać do 15 listopada. Koszt tego preorderu wynosi 21.66 funtów, a dostawa do naszego kraju, to kolejne 5 funtów, co w sumie będzie nas kosztowało lekko ponad 140 zł.

Na koniec, by zaostrzyć wasz apetyt, a może i zachęcić do zakupów zamieszczamy preview albumu.

Źródło: sonic-city.net

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51