Film lub serial z Shadowem od Paramount?

Pierwszy film z Niebieskim Jeżem od Paramount bez wątpienia odniósł sukces, choć i nie obyło się bez komplikacji w postaci afery z wyglądem Sonica w zwiastunie, po której musiał zostać poprawiony. Gdy uporano się z tym problemem film odniósł bardzo duży sukces, powtórzony przez drugą część. Dużą rolę w tym odegrała znakomita rola Jima Carreya, a także scena w połowie napisów końcowych, w której po raz pierwszy pojawił się Shadow. Czarny jeż wchodzący do uniwersum filmowego Sonica, wywołał bardzo duże poruszenie wśród fanów, a także spekulacje na temat tego, czy pojawi się tylko w kolejnym filmie o Sonicu, czy też Paramount ma większe plany związane z tą postacią.

Według Daniela RPK, który dysponuje w miarę wiarygodnymi źródłami, Paramount już rozpoczął, albo rozpoczyna, projekt spinoffa, którego tematem przewodnim ma być właśnie Shadow, choć nie wiadomo na razie, czy to będzie film, czy serial. Jednak jest to dość popularny obecnie motyw, by nowej postaci, która z założenia ma odegrać znaczącą rolę w przyszłości serii, stworzyć odpowiednie wprowadzenie, lub ją rozwinąć.

Fani Sonica jednak powinni te doniesienia traktować z przymrużeniem oka. Nie ma potwierdzenia tych informacji, a także brak oficjalnego stanowiska Paramount. Jedynie słowa głównego scenarzysty dwóch pierwszych części Sonica, Josha Millera dla ComicBookMovie sugerować mogą, że coś jest na rzeczy.

Shadow na pewno w przyszłości będzie częścią serii. Nie będzie to odkrywcze jeśli powiem, że chcielibyśmy połączyć elementy z Sonic Adventure 2 i Shadow the Hedgehog, jego solowej gry.

ComicBookMovie

Czy więc będzie to serial podobny do tego, który ma opowiadać o Knucklesie? A może Shadow dostanie swój własny pełnometrażowy film? Dowiemy się pewnie niedługo, jeśli doniesienia okażą się prawdą. Jeśli tak, to 2024 może stać się kolejnym gorącym rokiem dla fanów Sonica, w którym prawdopodobnie na listę „Koniecznie obejrzeć!” trzeba będzie dopisać tytuł z Czarnym Jeżem.

Źródła: comingsoon.net, gamerant.com, DanielRPK – X

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 53