Sonic Movie 2

Informacje z planu filmowego Sonic the Hedgehog 2

Zdjęcia do nachodzącego sequelu filmu o niebieskim jeżu trwają w najlepsze, a ich początku już informowaliśmy uprzednio. Wraz z postępem prac do internetu trafiają kolejne materiały z planu uchwycone przez lokalnych mieszkańców lub inne redakcje. Pokrótce i bez zbędnych ceregieli zobaczmy, co się na ten moment dzieje w filmowym Green Hills.

Hollywood North Buzz wrzucił na swojego Twittera całkiem interesujące zdjęcia, które mogą choć w minimalnym stopniu zobrazować jak wyglądać ma kolejny film z Soniciem w roli głównej. Wyraźnie na nich widać pojazdy wojskowe z charakterystycznym oznaczeniem G. Nie będzie pochopnym stwierdzeniem, że może być to nawiązanie do G.U.N, czyli Guardian Units of Nations – organizacji wojskowej, która odgrywała pewną rolę w m.in. Sonic Adventure 2, Shadow the Hedgehog oraz serialu Sonic X. Bardziej oczywiste jest nawiązanie na helikopterze, na którym widać skrót SA-2, czyli w tym przypadku jest to zapewne odwołanie do Sigma-Alpha 2. Mowa oczywiście o helikopterze, z którego Sonic ucieka na początku historii Hero w Sonic Adventure 2.

Herofan 6265 – YouTube

Powyżej została ujęta jedna ze scen, podczas której możemy ujrzeć aktora Adama Pally’ego jak jedzie na hulajnodze. Filmik jest krótki i nie daje żadnych konkretnych informacji na temat całokształtu filmu, więc podrzucamy go jako ciekawostkę. Tak samo jest z materiałami dodanymi w serwisie Instagram przez użytkownika Gary Powell. Można na nich zobaczyć kaskadera podczas pracy w czasie zdjęć do filmu wiszącego parę metrów nad ziemią. Na sam koniec polecamy jeszcze dla chętnych obejrzenie ekskluzywnych zdjęć z planu filmowego, które zostały umieszczone na stronie redakcji Tails’ Channel.

Źródła: Cleosmahn – Twitter, YVRShoots – Twitter, Herofan 6265 – YouTube

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 97