Keanu Reeves udzieli głosu dla Shadowa w filmie Sonic 3. Szybki jak Błyskawica

Paramount ponownie zaskakuje nas doborem aktorów, bo oprócz Jima Carrey’ego, który sam ogłosił, że ma plany przejść na zasłużoną emeryturę, wraca, aby ponownie wcielić się w rolę Dr. Eggmana w nadchodzącym filmie Sonic 3. Szybki jak Błyskawica. Według serwisu The Hollywood Reporter (potwierdzone także na imdb.com) w filmie pojawi się również Keanu Reeves, który udzieli głosu Ostatecznej Formie Życia. Keanu jest dobrze znany z takich produkcji jak seria Matrix, John Wick czy rola Johnnego Silverhanda w grze Cyberpunk 2077.

Keanu Reeves

Podczas CinemaCon w Las Vegas, Paramount niedawno zaprezentował wybranym osobom klip z filmu Sonic 3. Szybki jak Błyskawica za zamkniętymi drzwiami (zeznań naocznych świadków nie będziemy Wam opisywać, ponieważ nie chcemy spoilerować). W obsadzie powracają Ben Schwartz jako Sonic, Colleen O’Shaughnessey jako Tails, Idris Elba jako Knuckles, James Marsden jako Tom Wachowski, Tika Sumpter jako Maddie Wachowski oraz Lee Majdoub jako Agent Stone. Nowa odsłona serii przynosi również nowe twarze, które pojawią się, aby zabawiać nas przed ekranem. Aktualną listę aktorów można znaleźć na imdb.com. Kiedy pełna lista postaci zostanie ujawniona, poinformujemy o tym w osobnym artykule.

Pozostaje nam czekać na więcej nowinek oraz pierwszy zwiastun filmu Sonic 3. Szybki jak Błyskawica. Nadchodzący hit od Paramount z Niebieskim Jeżem i jego przyjaciółmi w rolach głównych, będzie miał swoją światową premierę 18 grudnia tego roku, zaś w Polsce 3 stycznia 2025 roku. Warto także wspomnieć, że 26 kwietnia będzie miała premiera serialu o Knucklesie na Paramount+. Chociaż portal streamingowy od Paramount nie jest dostępny w Polsce, nie ma powodów do obaw, ponieważ jak wcześniej wspomniano w naszym trochę starszym newsie, serial będzie dostępny z polskim dubbingiem na SkyShowtime.

Źródła: The Hollywood Reporter, imdb.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Diog
Artykuły: 22