Knuckles wchodzi na wielki ekran?

Knuckles wchodzi na wielki ekran?

Knuckles wchodzi na wielki ekran? Następna informacja dotycząca sequela filmu z niebieskim Jeżem mającego premierę w lutym tego roku dotarła do fanów. W Sonic the Movie 2 zobaczymy nie tylko dwuogonowego lisa Tailsa, ale prawdopodobnie pojawi się również kolczatka Knuckles.

Nie znamy dokładnych informacji o designie samej postaci, ale za to pogłoski mówią iż będzie miał on charakter oraz swoje umiejętności jakie miał w grach o niebieskim Jeżu. Strona internetowa “The Illuminerdi” podaje ze swoich źródeł, że rola Knuckles’a to nie będzie tzw. “cameo” dla uważnych oglądaczy, a prędzej pełnoprawna rola w fabule drugiej części filmu o Sonicu. Ponadto to samo źródło podaje, iż w sequelu ma pojawić się kolejna ludzka postać o imieniu Randall, który będzie wchodził w interakcje jedynie z ludzkimi postaciami i podobno wszczęto poszukiwanie aktora do tej roli. Wymieniane są nazwiska takie jak: Samuel L. Jackson czy Chris Rock. Trzeba podkreślić, że żadna z powyższych informacji nie została potwierdzona przez Paramount, więc informacja nie jest oficjalna co sprawia, że wszystko może się jeszcze zmienić.

Czy Knuckles weźmie ze sobą na ziemie Główny Szmaragd i będzie niósł go na plecach? Będzie walczył u boku Sonic’a czy stanie po przeciwnej stronie barykady? Tego dowiemy się w najbliższym czasie.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o Sonic Movie 2 to warto przeczytać także Nasze poprzednie newsy: Ujawniono szczegóły na temat Sonic The Movie 2, Tyson Hesse pracuje nad Sonic Movie 2.

Źródła: theilluminerdi.com, Tails’ Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Jeżyk
What you see is what you get! Just a guy that loves Adventure!
Artykuły: 36