Kolejny utwór do Sonic Movie 2: Kid Cudi – Stars in the Sky

Ledwo minęło 5 dni od premiery francuskiego przeboju Stéphane Legara pt. “Speed Life”, a już dostajemy datę premiery nowego utworu amerykańskiego rapera znanego jako Kid Cudi, który skomponował swój najnowszy utwór pt. “Stars in the Sky”. Kid Cudi jest znany z takich utworów jak “Day ‘N’ Nite“, “Pursuit of Happiness” czy “Cudi Zone“. Od 2010 roku raper rozwija swoją karierę filmową mając już na koncie udział w takich tytułach jak “Jak to się robi w ameryce“, “Need for Speed” czy “Romans na dwie noce“. Najświeższą informacją jest to, że Kid Cudi napisze, wyreżyseruje i zagra w filmie z warsztatu Netflixa pt. “Teddy”.

Z tego co wiemy to najnowszy przebój amerykańskiego rapera będzie miał swoją premierę 24 marca, czyli jutro; będzie utworem muzycznym, który pojawi się na napisach końcowych filmu Sonic 2. Szybki jak Błyskawica na całym świecie z wyjątkiem Francji oraz będzie dostępny na takich platformach jak Apple Music, iTunes Store, Soundcloud oraz Spotify. Oczywiście podane informacje mogą się jeszcze zmienić, lecz z pewnością wszystko się wyjaśni w dniu premiery.

Aktualizacja 25.03.2022

Cały utwór jest już do przesłuchania na oficjalnym kanale Kida Cudiego. Na to wygląda, że na koniec filmu będzie nam towarzyszyć nie tylko muzyka wcześniej wspomnianego rapera lecz i także animacja w 2D jak miało miejsce w pierwszej części filmu z niebieskim Jeżem.

Źródła: rateyourmusic.com, Wikipedia, SonicMovie – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161