Nowe grafiki koncepcyjne oraz data premiery filmu Sonic 3

Grafiki koncepcyjne do końcowej sceny w filmie Sonic 2. Szybki jak Błyskawica

Większość z was pewnie oglądało najnowszy hit z Niebieskim Jeżem w akcji pt. Sonic 2. Szybki jak Błyskawica. Końcowa scena z Shadowem na ekranie dała fanom dużo emocji.

Pare dni temu pojawiły się grafiki koncepcyjne od Michala Kusa ukazujące Czarnego Jeża uwięzionego w komorze hibernacyjnej znajdującej się w tajnej bazie kosmicznej ARK oraz tajemniczy szkielet, który jeszcze bardziej wzbudza mroczną atmosferę. Oficjalnie nie wiadomo kim był człowiek ukazany w pracach graficznych, lecz jedna z teorii ze strony fanów mówi, że to może być Gerald Robotnik we własnej osobie, dziadek Dr Eggmana.

Należy jednak wyraźnie podkreślić, że to są grafiki koncepcyjne i nie wiadomo w jakim stopniu będą miały związek z finalnym tworem od Paramount. Atmosfera w tych pracach jest dosyć mroczna i odbiega od pozytywnego humoru panującego w dwóch ostatnich częściach filmu z Soniciem. Nie mniej jednak mówimy tutaj o Ostatecznej Formie Życia, która po 50 latach budzi się ze snu co idealnie komponuje się w formę jaka została przedstawiona na powyższych dziełach.

Data premiery Sonic Movie 3

A teraz odchodząc od mrocznych treści, przejdziemy do wesołej nowiny dla fanów Sonica!

Paramount ogłosiło światową datę premiery filmu Sonic 3, który ma pojawić się w kinach 20 grudnia 2024 roku na 23 rocznicę Sonic Adventure 2 Battle.

Producent najprawdopodobniej ma duże zaufanie do tej serii, ponieważ będzie konkurował z dobrze zapowiadającym się tytułem “Avatar” od Jamesa Camerona. Warto jednak przypomnieć, że w następnym roku na Paramount + będziemy mogli obejrzeć serial z Knucklesem w roli głównej.

Źródło: artstation.com, Sonic Movie – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Koshotti
Artykuły: 2