Green Hills

Nowe lokacje zdjęć do filmu Sonic Movie 2

Nowe lokacje zdjęć do filmu Sonic Movie 2. Ilość zapowiedzi oraz gdybania zaczyna przybierać na sile wraz z upływem czasu. Z coraz większych ilości danych, które mamy na temat nadchodzącego filmu zaczyna już się wyłaniać pewien kształt, co może nam jasno pokazać jak to dzieło będzie finalnie wyglądać, kiedy to zasiądziemy już wygodnie w salach kinowych. Te mogłoby się wydawać detale, są tak de facto całkiem ważnymi czynnikami, ponieważ to właśnie np. lokacje, przedstawiają sporo informacji, jaka jest koncepcja na dany film i czego można się mniej lub bardziej spodziewać.

Live with Kelly and Ryan

Tika Sumpter, która w pierwszym filmie z serii odgrywała rolę Maddie stwierdziła w wywiadzie udzielonym w programie Live with Kelly and Ryan, że sequel Sonic Movie będzie kręcony w dwóch wcześniej nie wspomnianych lokacjach, a więc kolejno są to: Hawaje oraz miasto Vancouver położone w Kolumbii Brytyjskiej na zachodnim wybrzeżu Kanady. Podczas wywiadu opowiedziała również o tym, jak jej córka uwielbia Sonica i chciała go “poznać”. Potwierdziła również, że zdjęcia z udziałem jej roli rozpoczną się w marcu. Dodatkowo wedle Tails’ Channel, aktorem użyczającym głosu Sonicowi ma być dalej Ben Schwartz, jak i Jim Carrey jako Dr.Robotnik. Niestety nie wiadomo na ten moment nic na temat polskiej obsady filmu i czy Marcin Hycnar, będzie dalej polskim głosem niebieskiego Jeża.

Kolumbia Brytyjska była już wcześniej wskazana jako miejsce zdjęć, lecz nie było to wtedy jeszcze skonkretyzowane. Przypomnijmy sobie inne ważne dane a propos kręcenia filmu w tymże miejscu!

  • Nazwa kodowa: Emerald Hill
  • Okres prac wskazany w dokumencie: 15 marzec 2021 – 10 maj 2021
  • Miejsce zdjęć w tym okresie: Kolumbia Brytyjska, Kanada
  • Studio wewnętrzne odpowiedzialne za pracę: Red Energy Films Inc.
  • Budżet na ten czas produkcji: 20 milionów dolarów amerykańskich
  • Manager produkcji wskazany w dokumencie: Abraham Fraser
  • Premiera filmu: 8 kwietnia 2022

Źródła: Live with Kelly & RyanTwitter, Tails’ Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 95