Rozgrzewka przed premierą: Nowości z planu Sonic Movie 3

Marzec już się rozpoczął i coraz bardziej zbliża się premiera “Sonic Movie 3”, a w związku z tym w sieci pojawiają się kolejne, potwierdzone z pierwszej ręki informacje. W takim wypadku postanowiliśmy zebrać dla was najważniejsze. Pewnie dla niektórych będzie to zaledwie przypomnienie tego, co i tak już wiecie, ale może znajdzie się ktoś, kto jeszcze o tym nie słyszał. Więc po kolei zacznijmy od…

Na miejsca. Gotowi. Start.
Nagrania głosowe ruszyły!

Na swoim koncie w mediach społecznościowych, Ben Schwartz oficjalnie potwierdził, że ruszyły nagrania do “Sonic Movie 3”. Ten amerykański aktor i komik znany jest z roli Sonica w dwóch odcinkach filmu Sonic. Szybki jak Błyskawica, a także z ról w między innymi takich filmach jak “Peep World“, “Wszyscy mają się dobrze” oraz “Inni”. Ponadto, widzowie mogą kojarzyć go z udziałem w serialach komediowych, takich jak “Space Force” na Netflixie oraz “The Afterparty” na platformie Apple TV+. Młodsze pokolenie może go z kolei kojarzyć z roli Dyzia w “Duck Tales” lub postaci żółwia Leonardo w “Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles”.

Krysten Ritter jako Kapitan Rockwell!

Pojawia się coraz więcej informacji o obsadzie “Sonic Movie 3”. Kilka tygodni temu potwierdzono powrót Jima Carreya do trzeciej części, co jest bardzo dobrą wiadomością, bo nikt inny nie potrafi tak dobrze zagrać Eggmana, jak właśnie Jim. Teraz pojawia się kolejne sławne nazwisko do listy aktorów – Krysten Ritter, która ma wcielić się w Kapitan Rockwell. Kim jest Kapitan? Niestety, nie ujawniono szczegółów, ale wiemy, że jest to rola ludzka i prawdopodobnie związana z dobrze znaną organizacją wojskową GUN. Krysten to doświadczona aktorka z 20-letnim stażem, znana z takich filmów jak “27 sukienek” (2007), “Co się zdarzyło w Las Vegas” (2008), “Wyznania Zakupoholiczki” (2009), “Dziewczyna z Ekstraklasy” (2010), “Wampirzyce” (2012), “Do ciebie, Philipie” (2014) i “Bohater” (2017). Jest to pierwsza rola tej aktorki w filmie będącej adaptacją gry komputerowej, a także w komedii przygodowej. Niektórzy mogą jednak poczuć pewne rozczarowanie, ponieważ spekulowano, że aktorka może zagrać postać Rouge, zamiast nieznanej Kapitan Rockwell. Niemniej jednak poczekajmy i zobaczmy.

Alyla Browne zagra Marię Robotnik!

Fani od dawna spekulowali, że Alyla, jako blondynka, niemal na pewno wcieli się w rolę Marii Robotnik, czyli najlepszej przyjaciółki Czarnego Jeża. Potwierdzenie tej informacji wywołało falę żartów w internecie, które wręcz stały się memami. Niedawno sama Alyla dołączyła do tego trendu i potwierdziła swój udział w “Sonic Movie 3”. Jej zdjęcie z nałożoną kurtką, imitującą worek na ciało, szybko obiegło internet, rozpalając oczekiwania fanów. Aktorka posiada niesamowite doświadczenie. Już w wieku 9 lat zadebiutowała w serialu kryminalnym “Mr. Inbetween”, a później występowała w takich produkcjach jak “Eden”, “Zaginione kwiaty Alice Hart”, “Siła Ducha” i “Sekretne Królestwo”.

Premiera “Sonic Movie 3” została zaplanowana na grudzień tego roku. Mamy dopiero początek marca, a już wydaje się, że jesteśmy na zaawansowanym poziomie ustalania ekipy zaangażowanej w film. Jednakże wciąż pozostaje wiele miejsca na spekulacje. Czy w końcu zobaczymy Rouge na dużym ekranie? Kto zagra Shadowa? Czy będzie to profesjonalny aktor głosowy, czy może prawdziwa gwiazda kina? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w najbliższym czasie.

Premiera Sonic Movie 3 jest planowana na 18 grudnia tego roku, zaś w Polsce na 3 stycznia 2025.

Źródła: Sonic Stadium (link1),(link2),(link3), Instagram – Alyla Browne, Twitter – Ben Schwartz

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Yeen
Artykuły: 61