Prace nad serialem z Knucklesem już w toku!

Obydwie części filmu “Sonic: Szybki jak błyskawica” skradły nasze serca, nic dodać, nic ująć. Jedynym czego nam zabrakło jest trzecia część tej serii. Chcielibyśmy poznać dalsze losy naszego ulubionego bohatera. Premiera filmu “Sonic 3: Szybki jak Błyskawica” zaplanowana jest na 20 grudnia 2024 roku, więc co prawda musimy jeszcze trochę poczekać, ale w międzyczasie historia ta rozwinie się o serial, w którym główną rolę odegra Knuckles. Z pewnością ucieszy to jego fanów i będzie odskocznią od Niebieskiego Jeża jako głównego bohatera. Serial z Czerwoną Kolczatką został zapowiedziany już w lutym 2022 roku i będzie dostępny na platformie streamingowej Paramount+. Minął ponad rok od tego dnia i nie dostaliśmy zbyt wiele informacji, więc sprawa zapadła w niepamięć, a nadzieja w jego powstanie wygasła. Jednak pomysł nie został porzucony. Prace nad tą serią zaczęły się właśnie w Londynie.

Fabuła

Spin-off opowie o tym, jak Knuckles będzie próbował nauczyć oficera policji Wadea Whipplea podążania drogą wojownika. Akcja będzie odgrywać się między wydarzeniami z drugiej i trzeciej części serii. Tyle wiadomo nam na ten moment. Zapowiada się ciekawie. Zobaczymy, jak wygląda szkolenie u naszej kolczatki. Kto wie, być może sami nauczymy się czegoś ciekawego? Wspaniale byłoby zostać wojownikiem i bronić naszych wartości.

Obsada

Wspomnianego wyżej oficera Wade’a zagra ponownie Adam Pally. W tytułowego bohatera ma wcielić się Idris Elba, który będzie także jednym z producentów wykonawczych serialu. Tika Sumpter znów odegra rolę Maddie. Oprócz tego pojawią się: Edi Patterson, Ellie Taylor, Julian Barratt, Rory McCann i Scott Mescudi (Kid Cudi). Informację o ich rolach otrzymamy w późniejszym czasie. Wiemy też, że Jeff Fowler, który reżyserował obie części filmu, będzie również reżyserem dla pierwszego odcinka tej serii.


Nie wiemy kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery tego serialu, ale powinna ona mieć miejsce jeszcze przed premierą filmu Sonic 3.

Źródła: filmozercy.com, shacknews.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42