Przedwczesne wrażenia z Sonic Movie 2 już na Twitterze wraz z potwierdzeniem sceny po napisach

UWAGA!!! Zaczynają w internecie pojawiać się spoilery na temat filmu Sonic 2. Szybki jak Błyskawica, lecz nie macie się co obawiać, ponieważ o tych spoilerach nie mamy zamiaru dzisiaj pisać tego artykułu. Przed oficjalną premierą najnowszego hitu od Paramount pojawiły się informacje na temat osób, które już obejrzały Sonica w kinach i bardzo skromnie dzielą się swoją opinią na ten temat. Co ciekawe, dużo tych opinii jest zaskakująco pozytywna co oznacza, że najprawdopodobniej szykuje się uczta dla naszych oczu. Nie ma jednak na razie co szykować się nawet do otwierania szampana, ponieważ nie zostały jeszcze opublikowane oficjalne recenzje na temat filmu; nie mamy pewności czy te osoby, które wypowiadają się w social media w ogóle mają cokolwiek wspólnego z pisaniem recenzji o ekranizacji Paramount oraz z pewnością ogólna ocena będzie uzależniona od wiele większej liczby osób. Zatem nie wchodźmy w wielką euforię, ponieważ dużo może się jeszcze zmienić.

Opinie

Pierwszą opinią, którą chcemy wam przedstawić jest wypowiedź Nikki Novak, która jest korespondentką w Fandago oraz członkiem w Critics Choice Awards.


Erik Davis nazywa siebie jako “Ten gość z Fandago i Rotten Tomatoes” jest dosyć aktywny we wcześniej wspomnianych stronach. Na swoim koncie ma już wiele zrecenzowanych filmów, więc nie ma co wątpić w jego recenzję o filmie z niebieskim Jeżem w akcji.


Chris Killian zaś pracuje dla Comicbook.co


Na koniec podajemy wam wypowiedź Dana Abercrombie, który pracuje w African American Film Critics Association.


Potwierdzoną informacją jest także to, że po napisach końcowych pojawi się przynajmniej jedna scena, która podobno fanom niebieskiego Jeża się spodoba, więc nawet nie odważcie się wyjść z kina przed zakończeniem filmu bo wiele stracicie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na twitterze wpisując w wyszukiwarkę hashtag “#SonicMovie2”.

Źródło: sonicstadium.org

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161