Sonic Movie 2

Rozpoczynają się zdjęcia do Sonic Movie 2

Po dłuższym oczekiwaniu, ogłoszeniu kolejnych oficjalnych informacji posypanych brokatem z pogłosek, rozpoczęto zdjęcia do sequelu filmu o niebieskim Jeżu, reżyserowanego przez Jeffa Fowlera, który ogłosił start produkcji na swoim Twitterze. Co jeszcze dodatkowo wiemy o nadchodzących zdjęciach do filmu?

Już wcześniej o tym pisaliśmy, lecz warto o tym sobie przypomnieć. Wedle Tiny Sumpter, czyli aktorki odgrywającą rolę Maddie Wachowskiej, część nagrań będzie miała miejsce na Hawajach. Na ten moment produkcja trwa w Kolumbii Brytyjskiej, czyli kanadyjskiej prowincji znajdującej się na jej zachodnim wybrzeżu. Directors Guild of Canada w swoim dokumencie stwierdza, że ten etap produkcji będzie trwał do 10 maja 2021. Więcej szczegółów w tejże kwestii można przeczytać tutaj. Oczywiście film o kryptonimie produkcyjnym Emerald Hill będzie miał swoją premierę 8 kwietnia 2022!

Na ten moment tylko pojedyncze osoby widziały oznaki produkcji filmu we wcześniej wspomnianej Kolumbii Brytyjskiej. Użytkownicy Twittera Jade_shoots oraz Lindsay B twierdzą, że widzieli rzeczy wskazujące na obecność ekipy filmowej w tamtej okolicach. Na podstawie samego tekstu ciężko stwierdzić wiarygodność tychże informacji, więc pozostawiamy je jako ciekawostki.

Źródła: Jeff Fowler – Twitter, Jade_shoots – Twitter, Lindsay B – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 97