Serial „Knuckles” otrzyma polski dubbing

Serial o Czerwonej Kolczatce powoli zbliża się ku premierze na platformie Paramount+, a w raz z nią niespodziewanie otrzymaliśmy informacje o polskim dubbingu na SkyShowtime, który ma zadebiutować w okresie końca kwietnia – początku maja Jest to dobra wiadomość dla osób, które niekoniecznie lubią słuchać angielskich głosów postaci lub mają problemy z czytaniem napisów.

Dawid Muszyński – źródło: 4fun.tv

Redaktor naczelny serwisu o serialach, filmach, grach, książkach i komiksach naEKRANIE.pl, Dawid Muszyński podzielił się informacją o potwierdzeniu polskiego dubbingu do serialu „Knuckles”, który będzie miał swoją premierę już 26 kwietnia tego roku na platformie Paramount+. Na razie brak informacji, kto będzie podkładał głosy pod poszczególne postacie, ale miejmy nadzieję, że powrócą ci aktorzy, którzy już użyczyły swoich głosów w filmie “Sonic 2. Szybki jak błyskawica” jak Jakub Wieczorek jako Knuckles, Marcin Hycnar jako Sonic czy Kamil Kula jako Tom Wachowski.

Przypominamy, że akcja serialu będzie rozgrywać się między drugą, a trzecią częścią filmu, dlatego warto nadrobić drugą część, jeśli tego nie zrobiliście.

“Sonic 2. Szybki jak błyskawica” dostępny jest na platformach streamingowych jak Netflix czy Amazon Prime. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zakupić sobie także płytę DVD czy Blu-ray, które są dostępne na Allegro.

Za wyszukaną informację, dziękujemy użytkownikowi naszego Discorda o nicku Marcinsier.

Źródło: Dawid Muszyński – Twitter/X

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Diog
Artykuły: 24