Sonic 2 w wersji cyfrowej nie tylko na Paramount+!

Wzmianka, że Paramount zamierza udostępnić drugą część jeżowych przygód na swojej platformie streamingowej, krążył wśród zainteresowanych tematem już co najmniej od czasów jej premiery. Kiedy to zrobi? Filmowy Twitter właśnie uderzył nas wiadomością, że lada chwila!

Ale najlepsze, że – jak to w podobnych przypadkach zwykle bywa – przyjemny trailer to dopiero skromny początek bogatej treści, którą stworzono specjalnie z okazji tego wydania. Lista na iTunes obfituje w takie bonusy, wymieniając między innymi wycięte sceny, nagrania zza kulis, wywiad z aktorem głosowym, Benem Schwartzem, a ponadto… opartą na filmie, zupełnie nową animację krótkometrażową!

Entertainment Tonight zaprezentowało pełen akcji półminutowy fragment o imponującej jakości wykonania, choć… z nieoczekiwaną zmianą w dubbingu Knucklesa i Tailsa:

Najnowszy hit z Niebieskim Jeżem od jutra będzie dostępny na takich platformach jak iTunes, Google Play, Microsoft Store czy Amazon w jakości 4K, lecz jak na tę chwilę najprawdopodobniej tylko w angielskiej wersji językowej. Poza tym wiele wciąż pozostaje tajemnicą, choćby to, czy krótka historyjka pojawi się wyłącznie w wersji cyfrowej czy również na wydaniu płytowym (choć według Sonic Stadium szanse są duże). Warto więc czujnie obserwować sytuację, zwłaszcza że Paramount zdecydowanie lubi zaskakiwać.

Źródła: Sonic Stadium, Microsoft Store, Google Play, Amazon, iTunes

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Arici Albastru
Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.
Artykuły: 56