Sonic Movie 3 – nagrywanie klipów zakończone

Jesienią zeszłego roku dostaliśmy informację, że prace nad trzecią częścią filmu wystartowały. Niestety, życie czasami stawia przed nami niespodziewanie przeszkody, nawet jeśli myślimy, że wszystko pójdzie gładko. Zostały one wstrzymane z powodu strajków w Hollywood – światowej stolicy show-biznesu. Na szczęście, gdy tylko całe to zamieszanie ucichło, wrócono z powrotem do nagrywania klipów, co właśnie zakończyło się sukcesem. Potwierdził to James Marsden – aktor, który w poprzednich częściach wystąpił jako policjant Tom Wachowski.

W wywiadzie z The Playlist , James Marsden i Michael Keaton rozmawiali z prowadzącym na temat serii, w których występują. Pod koniec, bo w około czternastej minucie filmu padło pytanie na temat Sonica, a wraz z nim ważna dla nas informacja.

“Tak, właśnie zakończyliśmy nagrywanie klipów! … Czuję się naprawdę dumny z tego, co stworzyliśmy i z odpowiedzi fanów … Jest wspaniale, bardzo cieszę się, że mogę być tego częścią i myślę, że fani będą podekscytowani tymi wszystkimi nowymi postaciami.”

James Marsden, 14.03.2024

To, że klipy zostały nagrane, nie oznacza, że film jest już gotowy. Teraz kolej na efekty CGI (Computer Generated Images – Obrazy Generowane Komputerowo), czyli inaczej mówiąc efekty specjalne. Montaż na pewno potrwa trochę czasu, a możliwe, że jeszcze same surowe klipy będą potrzebowały mniejszych lub większych poprawek. Zdarza się, że przy tworzeniu projektu błędy wyłapuje się nieco później niż przewidziano, ale to nie szkodzi, bo wszystko można naprawić. Tak czy siak, mimo opóźnienia, premiera filmu będzie miała miejsce 20 grudnia tego roku, chociaż u nas w Europie może to być troszkę później.

A co James Marsden miał na myśli mówiąc o nowych postaciach? Wiemy, że w filmie ma pojawić się Shadow, który prawdopodobnie stanie po stronie Doktora Eggmana, a także Maria. Historia Marii nie jest nam obca i wiemy, że nie należy do szczęśliwych. Jednak my – fani Sonica – jesteśmy specyficzni. Nas to ekscytuje, chcemy zobaczyć scenę na ekranie. Wiecie doskonale, co mamy na myśli.

Źródła: bleedingcool.com, joblo.com, gamereactor.eu

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42