sonic movie 2

Sonic Movie 2. Rąbek tajemnicy fabuły ujawniony

POTENCJALNE SPOILERY. United States Copyright Office upubliczniło streszczenie fabuły sequelu filmu o niebieskim Jeżu, które otrzymało 9 kwietnia od Paramount Pictures. Co było w owym streszczeniu?

Po osiedleniu się w Green Hills, Sonic dojrzał na tyle, że Tom i Maddie zgadzają się zostawić go w domu, podczas gdy oni jadą na wakacje. Jednak niedługo po ich wyjeździe, Doktor Robotnik powraca, ze wspólnikiem Knucklesem, w celu znalezienia szmaragdu posiadającego moc, który pozwala budować jak i niszczyć cywilizacje. Sonic wyrusza w podróż z swoim pomocnikiem o imieniu Tails, aby znaleźć szmaragd, zanim wpadnie w niepowołane ręce. Reżyser: Jeff Fowler, a w rolach głównych występują Jim Carrey, James Marsden i Ben Schwartz.

US Copyright Office

Jak się okazuje fabuła będzie opierana na motywie z gier jak np. Sonic 3 & Knuckles czy Sonic Adventure w pewnym punkcie. Czyli po jednej stronie barykady mamy Sonica i Tailsa przeciw Eggmanowi i Knucklesowi. Czy wszystko sprowadzi się do motywu z tamtych produkcji gdzie trójka bohaterów musi stawić czoła złemu doktorowi? Przekonamy się zapewne niedługo.

Źródło: US Copyright Office

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Jeżyk
What you see is what you get! Just a guy that loves Adventure!
Artykuły: 37