Sonic 2. Szybki Jak Błyskawica w top 10 Netflixa

Czasem trwa to dłużej, czasem krócej. Czasem komuś udaje się osiągnąć sukces od razu lub po jakimś czasie, albo nie udaje się tego dokonać wcale. Sonic jednak pnie się w górę. Film “Sonic 2. Szybki Jak Błyskawica” od premiery, która miała miejsce 8 kwietnia 2022 roku, systematycznie wznosił się na liście najchętniej oglądanych filmów serwisu Netflix. Według najnowszego rankingu, który obejmuje okres od 23 listopada do 3 grudnia, nasz Niebieski Jeżyk dotarł do pierwszej piątki! 

Licząc godzinowo, druga część filmu oglądana była w tym czasie łącznie przez 8,2 miliona godzin. To tak jakbyśmy non stop oglądali go przez 341666,67 dni, czyli około 936 lat! Ilość widzów to 4 miliony. Cały czas oczywiście liczymy na więcej… top 4, może 3? Czas pokaże, czy zaliczymy z naszym Niebieskim Jeżem kolejny dobry wynik. Może być również tak, że kolejny film lub serial przyniesie nam jeszcze więcej radości.


A jest ku temu dobry powód, w końcu taki wynik oglądalności wyśmienicie wróży nadchodzącemu Sonic Movie 3, którego premiera ma odbyć się 20 grudnia 2024 roku w USA. Głównym bohaterem tej części ma być Shadow, co zostało potwierdzone przez reżysera Jeffa Fowlera.

Źródło: Jeff Fowler

Niestety prawdopodobnie nie zobaczymy już Jima Carreya w roli Robotnika, gdyż ogłosił on w 2022 roku, że odchodzi z aktorstwa. Nie wiadomo również, czy w przyszłości zobaczymy go w wersji AI, bo ostatnie strajki aktorów w USA i kontrowersje jakie powstały przy wykorzystywaniu tej technologii nie dają jednoznacznej odpowiedzi, a przynajmniej w najbliższym czasie. Nie wiadomo, czy sam Jim wyraziłby zgodę na coś takiego. Nie mniej jednak trzymamy kciuki, że ten ostatni raz Jim Carrey zagra wystrzałową rolę Dr. Eggmana.


Oprócz filmu otrzymamy także serial od Paramount, którego głównym bohaterem ma być Knuckles. Premiera przewidywana jest na początek 2024 roku.

Akcja serialu ma dziać się przed wydarzeniami z 3 części filmu i opowiadać o szkoleniu Wade’a na pełnoprawnego wojownika Echidny. Możliwe, że wydarzenia serialowe okażą się kluczowe w fabule nadchodzącego filmu, dlatego wszystkim śledzącym losy Sonica polecamy w miarę możliwości zapoznać się z jego fabułą.


Możemy śmiało założyć również, że zainteresowanie fanów, popularność Sonic 2. Szybki Jak Błyskawica, a także nadchodzący serial i kolejny film bardzo dobrze wróżą wciąż rosnącej franczyzie. Jednak jak daleko dojdzie i dokąd nas zaprowadzi, zobaczymy w przyszłości. Z naszej strony jak zawsze życzymy Sonicowi jeszcze wielu, wielu sukcesów, a fanom powodów do radości.

Źródła: volsiz.ru, netflix.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51